FC Lootos: 1-Henri Loeg, 3-Hendrik Tuul, 5-Alari Maidla(51`.15-Kevin Tühis), 7-Fredy Samulin, 11-Karl-Kristofer Hirmo(51`.14-Alfred Rinne), 17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese, 26-Sten Marten Külv, 30-Kerdo Roodes(k), 35-Virmo Vigel.
varus: 14-Alfred Rinne, 15-Kevin Tühis
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

FC Helios :

U16 võistkonna vastaseks pühapäevases liigamängus oli Tartu FC Helios.  Kevadel tuli tunnistada vastaste 6:0 paremust. Lootos tuli mängule kahe järjestikkuse võidu pealt, kui alistati Tallinna Flora ja Tartu Tammeka noored. Vastastel oli ette näidata võimas 18:1 võit Vasalemma eakaaslaste üle, aga tänasele mängule saadi kokku vaid üheksa mängumeest.
Sellest holimata võideti kahe väravaga nulli vastu poolaeg.Olgugi, et Lootose noored tulid teisel poolajal Karel Mattias Kösleri löödud väravast mängu tagasi, korraldati kümmekond minutit enne lõppu vasturünnak, mis lõppes Lootose omaväravaga.
.

Järgmine võimalus punktiarvet kasvatada on juba nädala pärast kui Võrus mängitakse sealse Heliosega.