Hoiatused: 58`.Sten Marten Külv, 70`.Alfred Rinne (mõlemad Lootos)

FC Lootos: 1-Henri Loeg (vv), 4-Veli Lillo, 5-Alari Maidla, 6-Keron Valdonen, 7-Fredy Samulin, 9-Markus Mäeots, 11-Karl-Kristofer Hirmo, 14-Alfred Rinne, 17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese(k), 26-Sten Marten Külv, 30-Kerdo Roodes, 32-Aleksandr Jerotski.
Treenerid: Kaido-Meinhard Kukli, Kristin Kukli

Sporting: Robin Kuusik(vv), Kevin Meier, Robin Tamm, Randel Loorpuu, Robert Anthony Fernandez, Joosep Tarkmeel(k), Robin Lepp, Kevin Annerviek, Rasmus Haponen, Martin Männik.
Treener: Carl Kalju

Noorte U15 kolmandas liigas mängiti 15.vooru kohtumisi.  Lootospargis toimunud mängus Saku Sportinguga tuli meeskonna järelkasvul vastu võtta järjekordne  kaotus. Vähemuses mänginud vastased suutsid realiseerida oma võimaluse esimese poolaja 20.minutil ja lisasid kolm väravat juurde teisel poolajal. Lootose noorte viimane võit liigas on jäänud 27.juunisse, kui Lootospargis võideti 2:1 Lasnamäe Ajax.

Võistkonna järgmine mäng on 3.oktoobril. Rakveres mängitakse JK Tarvas kollase võistkonnaga.