2:0   27`. Sergei Miškov
2:1    55`. Ekke Lõbu

FC Lokomotiiv:

FC Lootos :

Meeskonna järelkasvul ja peatreener Rauno Puusepal oli laupäeval  ees järjekordne tõsine eksam. Jõhvi linnastaadionil tuli jõudu katsuda kohaliku Lokomotiiviga. Kevadringis suutsid vastased võtta veenva 2:0 võidu. Täna oli platsil hoopis teine Lootos.

Vastased asusid küll kohtumist nurgalöögijärgsest olukorrast 1:0 juhtima ning poolaja lõpu eel suurendasid karistuslöögist edunumbreid. Teisel poolajal otsis Lootos väravat ning Ekke Lõbu 50 minuti  värav vähendas kaotusseisus 2:1 peale. Võimalusi viigistamiseks ning isegi võiduks suutsid poisid luua rohkem kui ühe, kuid meie ründajate probleemiks on kujunemas üks-üks olukordade realiseerimine. Igal juhul on platsil näha uut hingamist ja poisid vaikselt kohanevad uue treeneri stiili ja nõudmistega.

Järgmine kohtumine seisab meeskonnal ees 18.augustil kui Lootospargis võõrustatakse Lasnamäe Ajaxit.