FC Flora: Prants, Jõgi(59`.Räitna), Edukas(54`.Kink), Pedak, Tõnisson, Martin, King, Liidemaa, Grabiitšuk, Loberg, Parmas(k)
varus: Räitna, Proosvelt, Kink
treener: Kõiv

FC Lootos: 1-Loeg, 26-Külv, 30-Roodes(k), 15-Tühis, 3-Tuul, 35-Vigel, 18-Viese, 11-Hirmo, 14-Rinne, 7-Samulin, 17-Kösler
Treener: Kukli

U16 võistkond jätkas peale suvist pausi meistrivõistluste mängudega. Tallinnas, Kotka staadionil mängiti FC Flora valge võistkonnaga, kelle käest tuli kevadringis Lootospargis vastu võtta 0:2 kaotus. Täna ilma  vahetusteta mänginud Lootos asus kohtumist 11.minutil Freddy Samulini väravast juhtima. Vastased viigistasid poolaja lõpu eel Lbergi väravast mänguseisu. Teisel poolajal lõid aga väravaid vaid Põlva poisid. Esmalt 59.minutil Hendrik Tuul ja 73.minutil Alfred Rinne väravatest võeti 3:1 võit ja tabelisse kolm pinkti juurde.

Järgmine vastane on Tartu FC Helios, kellega mängitakse 14.augustil Lootospargis. Mäng algab 10:30.