Hoiatused: 85`.Holger Jänes (Lootos) – 27`.Thomas Tennisson, 49`.ken-Krister uuspalu, 49`.Jevgeni Samoilov, 73`.Andre Ojala (kõik Tammeka)
Eemaldamine:  90`.Pärt Villem Kiho (Tammeka)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 77-Tauri Kolk, 12-Maik Kolats(55`.31-Helander Vist), 29-Rasmus Mathias Mõttus(82`.18-Holger Jänes), 13-Tambet Toim, 10-Erik Listmann, 8-Andre Kukk, 9-Oliver Jõgeva, 21-Elon-Holger Vaab(82`.19-Krister Põkk), 22-Robin Heinsoo (71`.11-Kevin Keret Ojaste)
varus: 31-Helander Vist, 11-Kevin Keret Ojaste, 19-Krister Põkk, 18-Holger Jänes
treener: Avo Jakovits

JK Tammeka III: Krünvald, Sang, Eggert, Uuspalu, Mikk(55`.Amer), Olesk, Kokassaar(46`.Samoilov), Tennisson, Kiho, Häelme(66`.Karus), Laidmets.
varus: Amer, Samoilov, Karus.
treener: Andre Ojala

Meeskond jätkab liigamängudega kodusel Lootospark staadionil. Vastaseks seekord Taru Tammeka III võistkond. 6.minutil õnnestus Lootosel hea rünnak ja Oliver Jõgeva löögist asuti kohtumist 1:0 juhtima. 13.minutil eksiti kaitseliinis ja vastased suutsid viigistada. Mõned minutid hiljem eduseis taastati kui teise tabamuse sai kirja Jõgeva.

Teist poolaega alustasid aktiivsemalt külalised ja viigistasid 47. minutil seisu. Vasakult äärelt trahvikasti tsenderdatud palli ei suudetud klaarida ja Tammeka poolelt virutas Pärt Villem Kiho palli värava lakke. Siiski ei olnud mäng veel läbi. 67`minutil tõmmati trahvikastis maha Robin Heinsoo ja Erik Listmann realiseeris penalti. Kuigi võimalusi eduseisu kasvatamiseks avanes ohtralt, seda lõpuni hoida ei suudetud ja mängu eelviimasel minutil vastased viigistasid kauglöögist. Kohtumise lõpus sai viimase kaitsja veana Listmanni maha niitmise eest punase kaardi Tammeka teise värava autor Kiho, kuid kohe vilistas kohtunik Margus nemvalts mängu ka lõppenuks ja kumbki võistkond sai oma punkti liigatabelisse juurde lisada.

Meeskonna järgmine mäng on nädala pärast. 4.septembril mängitakse Raadil Holm parkil JK Welcoga.