EMV III liiga lõunatsoon  2.voor 31.mai kell 17:00

FC LOOTOS – FC TARVASTU/TÕRVA JK ÜHENDMEESKOND

1 : 7 (1:2)

Peakohtunik: Andres Lõhmus, abikohtunikud: Ahti Lepp, Wanda Prost

FC Lootos:

FC Tarvastu/Tõrva ÜM:

Meeskond mängis alanud jalgpallihooajal esmakordselt kodusel Lootosparkil, võõrustades avavoorus liigatabelis liidriohjad haaranud vana tuttavat FC Tarvastu/JK Tõrva ÜM.  Ajaloost midagi head kodumeeskonna jaoks ei paistnud. Kõik seni mängitud kümme kohtumist olid lõppenud mulkide võiduga (üheteistkümnes lisandus täna). Väravaid oli löödud vastastele 12 ja enda võrgust oli tulnud välja noppida 51 palli. Tosinast väravast, millega vastaseid kostitatud, on 4 Indrek Käo arvel , ühe tabamuse on kirja saanud Enno Patrail,  Kaido-Meinhard Kukli, Raimo Mahla, Ander Konks, Raul Hansen, Kristjan Kergand, Freddy Help ja Priit Rahuelu. Kuna esimesed kaheksa meest on omad mängimised lõpetanud, siis on kõik lootused asetatud Rahuelu õlgadele. Seda, et omavahelised kohtumised on olnud kompromissitud, näitab fakt, et vaid korra on meeskonnad lahkunud väljakult ilma kohtunikult kaarti välja võtmata. Ülejäänud üheksas mängus on kollast kaarti näidatud kaheksale Lootose ja üheksale Tarvastu mängijale. Punaseid kaarte  on Lootos saanud 3  ja Tarvastul 1 korral.

Vastased purustasid avavoorus tulemusega 8:1 FC Äksi Wolvesi. Lootosel tuli võõrsil vastu võtta 1:3 kaotus Tammeka IV käest.

Tänane mäng imet ei toonud ja suure kaotusega liikus meeskond liigatabelis alumise kolmiku sekka. Kuigi Kevin Keret Ojaste viis kodumeeskonna juba 10.minutil juhtima, oli edasine liiklus ühesuunaline (suunaga Lootose värava poole ) ja lõpptulemuseks olid tablool numbrid 1:7. Mõlemad võistkonnad parandasid ka kollaste kaartide statistikat, Lootos ühe ja vastased kahe võrra.

Järgmine mäng on meeskonnal 6.juunil, kui külla sõidetakse FC Vastseliinale, kes täna “loputas” FC Äksi Wolvesit 6:0.

Lisa kommentaar