Abikohtunikud: Konstantin Orav, Jakob Mägi

Hoiatused: 86`.Miko Saarniit (Lootos) – 51`.Taavi Laul (Warrior)

FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 23-Rene Oper, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(k), 4-Remi Oper, 20-Tauri Kolk, 89-Ranno Liivago, 66-Sten Markus Meekler (87`.98-Sander Sellis), 8-Andre Kukk, 17-Martin Adusoo(74`.25-Arned Parman), 7-Priit Rahuelu (82`.9-Kristjan Kergand)
varus: 9-Kristjan Kergand, 10-Freddy Help, 25-Arned Parman, 69-Romet Kõiv, 98-Sander Sellis,
Treener: Kaido Kukli

FC Warrior:
Treener: Meelis Kuivits

Meeskond võõrustas täna Lootospargis Meistrivõistluste 2.vooru mängus oma igipõlist rivaali – Valga FC Warriorit. Alates klubi asutamisest on omavahel kohtutud 34 korda. Lootos on olnud võidukas 16 ja Warrior 12 korda. Kuues mängus on lepitud viiki. Täna lõpetas meeskond kolmemängulise vastaste võitude jada ning seitsmeteistkümnes derbyvõit kirjutati tabelisse tulemusega 2:1. Mõlemad Lootose väravad lõi Priit Rahuelu, kellel on Warriori vastu eriliselt hea väravavaist. Senistes mängudes on ta nüüd valgamaalaste võrku sahistanud kümnel korral.
Avapoolaeg möödus mõlemapoolsete võimaluste tähe all ning 43.minutil lõi Rahuelu oma esimese, viies meeskonna vaheajale 1:0 eduseisus.
Teisel poolajal oli kodumeeskonnal võimalus edunumbreid veelgi suurendada, kuid hoopis vastased suutsid 63.minutil mänguseisu viigistada. Sooja kevad ilma nautima tulnud kodupubliku rõõmuks viis Rahuelu Lootose 71.minutil taas juhtima ning tundus, et mäng on tehtud. 74.minutil vahetati. Adusoo asemel pääses väljakule Parman. 82.minutil võttis taas meeskonna peatreeneri rolli täitma asunud Kukli pingile väravalööja Rahuelu, kelle asemel sai mängu meeskonnaga värskelt liitunud Kristjan Kergand. Mängu lõpp läks aga ärevaks. 86.minutil takistas kollase kaardi hinnaga vastaste ründajat viie kastis väravavaht Miko Saarniit. Kohtunik Allase poolt määratud penalti kõmmutas külaliste poolelt pilvedesse Rõivassepp. Kolm minutit enne lõppu vahetas Sellis välja Meekleri ning tulemusega 2:1 kohtumine ka lõppes.
Meeskond teenis tabelisse esimesed kolm punkti, mis arvestades avavoorus mängukeelu all olnud mängijate kasutamise pärast Võru Heliose käest saadud kaotust maitsesid täna topelt magusalt.
Sünnipäeva tähistas meeskonna kaitsetala Helander Vist. Meeskonnalt talle ilus sünnipäevakink ja klubi poolt palju õnne !

Järgmine kohtumine ootab meeskonda ees 14.aprill kui Elvas mängitakse sealse klubi duubliga.