Hoiatused: 56`.Toim, 81`.Kolk (mõlemad Lootos) – 41`.Tarmu, 88`.Hallik, 90+2`.Päkko (kõik Wolves)

FC Lootos: 30-Rene Kolsar, 29-Rasmu-Mathias Mõttus, 31-Helander Vist(62`. 23-Rene Oper), 26-Jürgen Juks(k), 22-Tambet Toim, 12-Silver Sütt, 20-Tauri Kolk, 11-Kevin Keret Ojaste, 2-Stefan-Ander Ploom, 17-Martin Adusoo (67`.1-Markus Villako), 8-Andre Kukk
varus: 1-Markus Villako, 12-Maik Kolats, 23-Rene Oper, 72-Aleksandr Kuturin
Peatreener: Rauno Puusepp, treener: Kaido-Meinhard Kukli, esindaja: Indrek Käo

FC Äksi Wolves: 1-Margo Tarmu, 2-Kaspar Kull(63`.69-Lauri Kaljurand), 3-Indrek-Ivari Saluvee, 11-Kert Hüdsi, 13-Denis Serikov, 14-Hudson Taylor Lekunze, 24-Margus Rosin, 50-Kristo Päkko, 88-Meelis Valdmann(54`.27-Kervin Kull), 93-Heigo Hallik, 97-Sharib Khan
varus: 27-Kervin Kull, 69-Lauri Kaljurand

Meeskonnal seisis pühapäeval ees kohtumine liigas eelviimast kohta hoidnud Äksi Wolvesiga. Asja iroonia seisnes selles, et viimasel kohal asus meeskond ise. Suur küsimus- kas õnnestub sealt minema saada – sai osaliselt vastuse kohtumise lõpuks. Viimasest võidust (20.juunil Valga Warriori üle) oli aeg edasi liikunud täpselt kolm kuud. Kodumeeskond alustas kohtumist maruliselt ja vastaste värav pandi korraliku turmtule alla. 11 minutil oli pall peaaegu väravas, vaid Wolvesi kaitsjate jalgade vahel jäi joonel pidama. 15.minutil  viis Andre Kukk Lootose 1:0 juhtima, kui realiseeris Stefan Ander Ploomi antud hea läbisöödu. 18.minutil oli pall taas huntide väravas, paraku tõusis äärekohtuniku suluseisu märkiv lipp. 21.minutil olid tablool juba viiginumbrid, kui kaitseliin jäi hätta Wolvesi rünnaku tõrjumisega ning Lekunze lõi 16 kasti joonelt palli võrku. Viiginumbrid püsisid napp kolm minutit, kui Kukk lõi oma teise värava 2:1. Edasi mäng võrdsustus ja ründasid mõlemad pooled. 32.minutil andis 40 m tugeva karistuslöögi Ploom, mille väravavaht tõrjus, paraku Adusoo ei saanud reboundi postide vahele. 39.minutil oli Lootose hea kiirrünak, mille algatas Ojaste, paraku Kukke sööt Adusoole läks pikaks. 41.minutil oli platsil suur segadus, kui nurgalöögijärgsest olukorrast tagasi platsile toodud palli lõi Kukk väravasuunas, nahkkera sai rikošeti ja värava ette spurtinud Martin Adusoo suunas selle kannaga osavalt võrku seisuks 3:1. Vastased apelleerisid suluseisule, kohtunikud konsulteerisid pikalt, kuid värav jäi jõusse ja nii siirduti ka poolajale.

Poolajal tegid vastased ühe vahetuse. Valdmann välja Kull sisse. 50.minutil said vastased ohtliku karistuslöögi, mis rikošetist suunda muutis, kuid Kolsar oli väravas tasemel ja püüdis palli. 57.minutil tuli kohtunik Lepal näidata esimest korda kollast kaarti. Selle teenis ohtliku mängu eest Toim. 61.minutil suurepärane võimalus edunumbreid suurendada Adusool, kuid pealelöök maandus küljevõrgus. 62. Lootoselt vahetus: Vist välja, Oper sisse. Minut hiljem vahetus Wolvesilt Kull välja, Kaljurand sisse. Mängu kontrollis kodumeeskond ja järjest teeniti mitu karistuslööki, mis aga raami ei mahtunud. 67.minutil Adusoo välja, Villako sisse. Lootos teenis kolm nurgalööki jäjest, paraku lõppesid pooled neist ohtlike kontratega. 72.minutil jäi Lekunze peatamisega kastis hätta meeskonna noorim, Mõttus ja kohtunik määras suhteliselt kerge puute eest penalti, mille Serikov ka realiseeris. Kohtumise lõpp kulges põnevalt. 80.minutil lõi Kukk värava- taas tõusis suluseisulipp. 81.minutil teenis hoiatuse Kolk. 89. minutil sai Kuke mahatõmbamise eest kollase Hallik. Järgenud karistuslöögi põrutas Ploom müüri ja nibin-nabin vastased kontrast ei löönud ära. Kohtunik Lepp andis viis lisaminutit, mis mänguseisu enam ei muutnud. 90+2 teenis vastaste kapten kollase ja Serikov karistuslöögi, (mis ühistegevusena klaariti) ja tuli ka kohe lõpuvile. Rasked kolm punti lisandusid meeskonna kontole ja kindlasti tegid palju rõõmu ka täna sünnipäeva tähistanud Priit Rahuelule, kes küll väikese vigastuse tõttu ise mängule ei jõudnud.

Meeskonna järgmine vastane on 27.septembril Valga FC Warrior. Kevadringis suudeti vana vastast väravate ja kaartide rohkes thrilleris Avo Jakovitsi juhendamisel võita. Tundub et Avol tuleb nüüdki meeskonda juhendada, kuna peatreener Rauno Puusepp peab paar järgmist mängu meditsiinilistel põhjustel vahele jätma.

Ees seisavad kodumängud Valga Warrioriga, Tartu TRT77, FC Otepää ja Tartu Helios IIga. Võõrsil tuleb mängida liiga liidri FC Elva ja SK Imaverega.