3 : 0 (1:0)

Kohtunik: Andres Bõkarev, abikohtunikud: Ott Kiveste, Jasper Külanurm
pealtvaatajaid: 14
Ilm: +10C

väravad: 29`.Raul-Markus Sirkas, 79`.Rasmus Mathias Mõttus(OV), 81`.Marko Murumaa
hoiatused:

SK Noorus 96: M.Päll(vv), M.Parkala, J.Hiljurand, R-M.Sirkas, K.Matiitšin, M.Mardimäe, M.Rosin, M.Murumaa, P.Jõeäär, M-I. Sirkas, M.Kukk.
varus: M.Võsu, T.Pärnamets
Treener: Igor Orlov

Lootos: 1-Markus Villako, 2-Sharib Khan, 3-Valeri Dobrovolski, 12-Maik Kolats, 14-Kert Preeden, 20-Risto Saarniit, 21-Elon H. Vaab, 29-Rasmus M. Mõttus, 36-Oliver Berg, 77-Tauri Kolk, 91-Markus Mäeots
varus: 4-Karl-K. Hirmo, 15-Aleksander Jerotski, 39-Henri Loeg.
Treener: Avo Jakovi,

.Hooaega kahe võiduga alustanud meeskonnal tuli täna vastu võtta esimene kaotus, kui võõrsil jäädi 0:3 alla kohalikule SK Noorus96le. Põhikoosseisu mängijatest jäid täna erinevatel põhjustel eemale üle poole koosseisust. Puudusid Juks, Kukk, Lina, Nuuma, Toim, Vahtra ja Vist ja see andis väljakul ka tunda. Kodumeeskond asus kohtumist kauglöögist enne pooltunni täitumist 1:0 juhtima, olles seejärel sunnitud tegema kaks vahetust.

Teisel poolajal teenisid hoiatuskaardid Markus Mäeots ja debütant Oliver Berg. 75.minutil Lootosel vahetus. Khan välja Hirmo sisse. 79.minutil jõudsid vastased teistkordselt sihile, seekord Mõttuse omavärava toel.80.minutil vahetas jerotski välja Mäeotsa ja minut hiljem lõid vastased 3:0. Viis minutit sai mänguaega ka Loeg, kes vahetas välja Vaabi.

“Võrdne mäng, mis jäi nüansside taha. Vastased lõid omad võimalused ära, meie ei löönud” võttis mängu kokku treener Jakovits.

Meeskonna järgmiseks vastaseks on liider FC Otepää, kellega 5.mail kell 16 mängitakse Lootospargis väikeste karikavõistluste 1/32 finaal.