5.mai kell 16, Lootospark. Väikesed karikavõistlused

6 : 2 (2:1)

Peakohtunik: Veiko Meitern, abikohtunikud: Artur Ruul ja German Jürgenthal
Pealtvatajaid: 68
Ilm: +13C,

Väravad: 34`,87`.Andre Kukk, 45`,48`.Markus Lina, 47`,65`.Temari Nuuma – 28`.Alari Mark, 70`.Priit Lehismets
Hoiatused:  75`.R.Saarniit (Lootos) –  40`.I.Koser (Otepää)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski(84`.26-Jürgen Juks), 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma(84`.12-Maik Kolats), 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden(k), 17-Marthin Vahtra(61`. 36-Oliver Berg), 20-Risto Saarniit(75`.21-Elon Holger Vaab), 23-Markus Lina, 77-Tauri Kolk.
varus: 69-Roomet Kõiv (vv), 12-Maik Kolats, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks, 36-Oliver Berg, 91-Markus Mäeots
Peatreener: Avo Jakovits

FC Otepää: 1-Ermo Ojaste, 6-Juhan Kondike, 9-Indrek Koser(46`.2-Priit Lehismets), 15-Jimenez Gomez Gonzalo, 16-Sten Teemant(46`.89-Risko Eit), 18-Kristo Pahla, 21-Ardi Häelme, 26-Alari Mark(46`.25-Rene Zahkna), 28-Janar Tamm(k), 42-Ardi Mark, 71-Mats Plado
varus: 2-Priit Lehismets, 5-Raul Lehismets, 10-Mihkel Teder, 25-Rene Zahkna 85-Martin Teder, 89-Risko Eit.
.

Klubi meeskond mängis pühapäeval, 5.mail Lootospargis väikeste karikavõistluste 1/32 finaalis FC Otepääga. Meeskond alustas bravuurikalt, aga oma võimalusi realiseerida ei õnnestunud ja jäi pooltunni järel kaotusseisu kui Alari Mark keskel läbi pääses, jäädes duellis Markus Villakoga võitjaks. Õhus oli käega mäng, kohtunik Meitern konsulteeris küll äärekohtunikuga, aga otsustas värava jõusse jätta. Meeskond ründas isukalt, aga alles poolaja lõpu eel õnnestus pall Otepää võrku saada ja seda lausa kahel korral. Esmalt oli täpne Andre Kukk ja poolaja viimasel minutil lõi värava Markus Lina. Seisul 2:1 siirdusid meeskonnad poolajapausile.

Teist poolaega alustasid võistkonnad erinevalt. Otepää kolme vahetusega (Koser, Teemant ja Alari Mark välja, Zahkna, Eit ja Priit Lehismets sisse). Lootos vahetusi ei teinud, küll aga lõi kaks kiiret väravat. 47`.minutil  Temari Nuuma 3:1 ja minut hiljem Nuuma söödust Lina 4:1. 63`.minutil tegid vahetuse mõlemad meeskonnad.  Lootosel Vahtra välja, Oliver Berg sisse, Otepääl Ardi Mark välja, Martin Teder sisse. Kaks minutit hiljem lõi Nuuma oma teise värava, seisuks 5:1. Viis minutit hiljem oli pall Lootose väravas. Täpse pealöögi sooritas Priit Lehismets 5:2. Kollase kaardi teenis Risto Saarniit, kes minut hiljem ka vahetusse siirdus. Tema asemel sekkus mängu Elon-Holger Vaab. 83.minutil Lootoselt topeltvahetus. Nuuma ja Dobrovolski välja, Juks ja Kolats sisse. Mängule pani punkti Kukk, kes kolm minutit enne kohtumise lõppu lõi sisuks 6:2.