6 : 1 (3:1)

Kohtunik: Sergei Nagovitsõn, abikohtunikud:  Roland Meritee, Svetlana Sergejeva

FC Soccernet:

FC Lootos: M.Villako, Mõttus, J.Juks, M.Kolats, R.Jüriöö, M.Ilves, T.Kolk, K.M.Meekler, S.A.Ploom, I.Nemvalts, C.M.Vaher treener: Rauno Puusepp

Meeskond sõitis hooaja eelviimaseks võõrsilmänguks Tallinnasse, mängima FC Soccerneti nimelise ühendusega, kellele Lootospargis tuli 2:3 alla vanduda. Põlvas mängitud kohtumist asus Lootos Kevin Keret Ojaste väravast juhtima juba kolmandal mänguminutil. Seejärel loovutati initsiatiiv, lubati vastastel poolajaks viigistada ning teisel poolajal kehe väravaga juhtima asuda. Korraliku surve tulemusena saavutati üleajal vastaste omaväravast seisuks 2:3, kuid see oli ka kõik.  Paremini ei läinud ka täna. Vastased asusid 2:0 juhtima ja kuigi Tauri Kolk vähendas kauglöögist vahe minimaalseks, skooris kodumeeskond veel neljal korral ning võttis suure 6:1 võidu.