Hoiatused:  -61`.Remi Oper (Lootos) – 45`.Ainar Kiimann, 54`.Jürgen Järveküla, 61`.Mairo Maalinn (kõik Põhja-Sakala)

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 26-Jürgen Juks (k)(88`.12-Maik Kolats), 2-Stefan-Ander Ploom, 28-Remi Oper, 9-Oliver Jõgeva, 8-Andre Kukk(88`.11-Kevin Keret Ojaste), 13-Tambet Toim, 77-Tauri Kolk(88`.19-Krister Põkk), 23-Elon Holger Vaab(88`.29-Rasmus Mathias Mõttus), 21-Markus Lina, 7-Priit Rahuelu(79`.22-Robin Heinsoo)
varus: 11-Kevin Keret Ojaste, 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 22-Robin Heinsoo, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Heander Vist
Treener: Avo Jakovits

Põhja-Sakala: Endrekson(vv), Kiimann(46`.Vorobjov), Maalinn, Sammul, Puskar(59`.Püvi), Lepik, Ibrus, Eelmäe, Järveküla, Terras, Vahtramäe.
varus: Püvi, Kondel, Vorobjov
treener:

Meeskonna 2021 aasta meistrivõistluste hooaeg on jõudnud lõpusirgele. Hooaja eelviimases mängus võõrustas meeskond Lootospargis Põhja-Sakala võistkonda. Mulkide puhul oli tegemist võistkonnaga, keda kevadringis võõrsil võita suudeti. Võit tuli tänagi. Vastased asusid kohtumist avaveerandil juhtima, kuid pooltunni möödudes Markus Lina viigistas ja poolaeg lõppes 1:1. Teisel poolajal lülitas kodumeeskond sisse järgmise käigu ja lõi kolm väravat, millele Põhja-Sakala suutis vastata ühega. 52.minutil viis Andre Kukk Lootose ette. 70 ja 83 minutil vormistas Lina kübaratriki.  4:2 võit tõi Lootosele liigatabelisse juurde kolm punkti, kergitades ühtlasi meeskonna tabelipõhjast.

Hooaeg peaks lõppema järgmise nädalavahetusega. 31.oktoobril on graafikujärgne viimane kohtumine Viljandis sealse Tulevik III võistkonnaga. Kas see aga üldse toimub, selgub esmaspäeval kui EJL peab vastu võtma otsuse kas madalamate liigade võistkondadel hooaeg lõpuni mängida võimaldatakse.