Hoiatused:  77`.Avdonin (Welco) – 54`.Juks(Lootos)

Welco X: 1-Tannar Maasing, Reimo Austa, Andres Reiljan(45`.Johannes Petmanson), Andrei Glazatsev, Aramis Mäeots(81`.Silver Jahimees),  Juri Avdonin, Vilem Lõbu, Orm Gregori Joost, Siimeon Elias Pilli, Jarko Lilleallik,  Ottomar Sibul,
varus: Silver Jahimees, Johannes Petmanson, Marten Margus
Treener: Rain Näkk

FC Lootos: 30-Rene Kolsar, 26-Jürgen Juks, 20-Miko Saarniit, 29-Rasmus Mathias Mõttus(81`.1-Markus Villako), 9-Oliver Jõgeva, 13-Tambet Toim, 21-Elon Holger Vaab(74`. 22-Robin Heinsoo), 23-Markus Lina, 77-Tauri Kolk, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma (86`. 31-Helander Vist)
varus: 1-Markus Villako, 11-Kevin-Keret Ojaste, 22-Robin heinsoo, 31-Helander Vist
Treener: Avo Jakovits

Meeskond alustas juulikuud mänguga Tartu Welco X vastu ja ka lõpetas juulikuu sama vastasega mängides. Kui kuu alguses Põlvas lõid vastsed neli väravat ja suutsid kolm punkti koju viia, siis täna neile neljast tabamusest ei piisanud. Lootos asus kohtumist juhtima, võites avapoolaja 5:0. Väravad lõid Tauri Kolk, Markus Lina, Priit Rahuelu ja kaks väravat Temari Nuuma.

Teine poolaeg oli mäng kui ümberpööratud. Vastased lõid veerandtunniga kolm väravat, (neist kaks penaltist) enne kui Miko Saarniit 69.minutil taas vahe kolmele väravale suurendas.

ks jäi meeskonnale üheksast mängust võit, kaks viiki ja kuus kaotust. Väravate vahe 21:33 (-12). Mingit moodi “traditsiooniks” on saamas, et kaootusmängudes lastakse vastastel endale lüüa neli väravat (kuues mängus). Samas ka ainsas võidumängus kostitati vastast nelja väravaga. Vastased alla andnud ei olnud ja 73.minutil lõi nende neljanda tabamuse Ottomar Sibul. Punkti kohtumisele pani siiski Lootos. 84.minutil lõi kübaratriki teinud Temari Nuuma lõppseisuks 4:7.

Järgmine mäng on 6.augustil kui Lootospargis võetakse vastu Suure-Jaani.