Hoiatused: 78`.Ploom (Lootos) – 78`.Arula (Imavere)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 4-Kert Preeden, 7-Priit Rahuelu, 12-Maik Kolats(75`.19-Krister Põkk), 13-Tambet Toim, 17-Marthin Vahtra, 21-Elon Holger Vaab(46`.2-Stefan Ander Ploom) 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 77-Tauri Kolk.
varus: 2-Stefan-Ander Ploom, 19-Krister Põkk, 31-Helander Vist,
treener: Avo Jakovits

Imavere: Raudsepp(vv), Melotškov, Tillemann, Kukke, Arula(k), Kiisk, Järve, Susi, Orlo, Ellram, Lõhmus.
varus: –

Meeskond lõpetas liigahooaja kodusel Lootospargil. III liiga lõunatsooni viimases voorus oli vastaseks SK Imavere. Tegemist oli meeskondade kümnenda omavahelise kohtumisega. Kolm võitu ja kuus kaotust oli senine bilanss järvamaalaste vastu. Lootust neljandale võidule lisas fakt, et eelmised kolm olid saavutatud koduväljakul. Täna tuli neljas. Aktiivselt oma võimlusi raisanud meeskond leidis ennast pooltunniks kaheväravalises kaotusseisus. viis minutit enne poolajale siirdumist viis tauri Kolki sööt väravavahiga silmitsi Markus Lina, kes nahkkera läbi väravavhi võrku rammis.

Kohe teise poolaja alguses viigistas Priit Rahuelu seisu. Taas oli söödu andjaks Tauri Kolk. 61.minutil tõmmati trahvikastis maha Tambet Toim. Määratud penalti, mis oli hooaja jooksul esimeseks, realiseeris Toim kindlalt. Üldiselt kulges teine pooleg kulges sarnaselt esimesega. Vastased pakkusid võitu kandikul. Kodumeeskond jätkas järjekindlalt väravaolukordade raiskamisega. Ja nagu sellistel juhtudel tavaliselt ikka – lüüakse värav sulle endale. Nii ka juhtus ja 75.minutil vastased väravaesisest saginast viigistasid. Lootos tegi vahetuse. Kolats välja, Põkk sisse. Lõppseisuks see siiski ei kujunenud ja kaheksa minutit enne lõppu lõi Rahuelu Kolgi tsenderdusest peaga 4:3. Juubelikohtumine ja kogu hooaeg sai emotsionaalselt ilusa punkti ja meeskond saab rahulikult siirduda väljateenitud puhkusele.

Liigatabelis kerkis meeskond kahe koha võrra, lõpetades hooaja 24 punktiga, 7.tabelireal, mis on parim tulemus alates 2015 aastast. Võistkonna suurim väravakütt oli Temari Nuuma (17), kellele järgnesid Priit Rahuelu (12) ja Markus Lina(11). Kokku  avas hooajal väravaarve üksteist mängijat.