28.august kell 14, Ülenurme gümnaasiumi staadion

FC Vastseliina – FC LOOTOS

4 : 0 (1:0)

Kohtunik: Jan Justin Paju, abikohtunikud: Andree Porila, Andreas Avameri
Pealtvaatajad: 26

väravad:
1:0 32`.Uiboupin
2:0 81`.Tamm
3:0 90`.Vainula
4:0 90+2`.Silm

Hoiatused: 66`.Ansberg(Vastseliina) – 90+1`. Tobreluts (Lootos)

FC Vastseliina:
varus:

FC Lootos: M.Villako, J.Juks, S.A. Ploom, R.M. Mõttus, S.Mõtus(46`.T.Tobreluts), T.Kolk, T.Toim, A.Kukk, H.Boulaassal, M.Lina, P.Rahuelu.
varus: T.Tobreluts
treener: Avo Jakovits

Meeskond mängis täna võõrsil edasilükatud kohtumise FC Vastseliina võistkonnaga. Mängust jäid eemale meeskonna liidrid Temari Nuuma ja Oliver Jõgeva, kelle koha pidid täitma meeskonna veteranid Sten Mõtus ja Taavi Tobreluts. Imet ei sündinud ja juba traditsiooniks saanud neli palli tuli Lootose puurilikk Markus Villakol võrgust korjata. Avapoolaeg lõppes kodumeeskonna minimaalsel eduseisul, oma võimalused olid ka Lootosel.

Teisel poolajal läks meeskond viigivärvat üritama, aga 81.minutil lõid hoopis võõrustajad teise. Kohtumise lõpp lagunes täielikult ja tagasi Põlvasse saadeti mehed täna kahe hilise garderoobiväravaga.

Järgmine kohtumine seisab ees 10.septembril, kui Lootospargis võõrustatakse punast laternat Jõgeva Wolvesit, kelle käest saadi kevadringis tehniline kaotus (registreerimata mängija kasutamise eest).

Hoaja lõpuni on jäänud veel viis kohtumist, millest kolm on koduväljakul (Wolves, Vastseliina, Imavere) ja kaks võõrsil (Otepää ja Tammeka)

Lisa kommentaar