Kohtunik: Timo Teniste abikohtunikud: Tuuli Tasa, Aleksandr Blohhin

Väravad: 1:0 33. Kevin Keret Ojaste, 2:0 75. Freddy Help

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus (74. 98-Sander Sellis ), 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks, 10-Rainer Jüriöö, 66-Sten-Markus Meekler, 20-Tauri Kolk, 18-Margus Ilves (53. 8-Andre Kukk ) , 4-Kevin Keret Ojaste (57. 17-Martin Adusoo ), 2-Robin Heinsoo (46. 24-Freddy Help), 72-Aleksandr Kuturin (86. 25-Arned Parman )

varus: 24-Freddy Help, 12-Maik Kolats, 17-Martin Adusoo, 8-Andre Kukk, 14-Indrek Nemvalts, 25-Arned Parman, 98-Sander Sellis Treener: Rauno Puusepp

Meeskond kohtus IV liiga lõunatsooni kolmanda vooru mängus Lootospargis FC Kose II võistkonnaga ning võitis kohtumise tulemusega 2:0. Pooltunni möödudes lõi Kevin Keret Ojaste oma debüütvärava, viies meeskonna 1:0 juhtima. Veerand tundi enne kohtumise lõppu suurendas poolajal vahetusest sekkunud Freddy Help edunumbreid ning 2:0 võit andis meeskonnale tabelisse esimesed kolm punkti.