Hoiatused: 3`.Tauri Kolk, 59`. Martin Adusoo, 83`.Valeri Dobrovolski (kõik Lootos) – 78`.Marten Petersell (Imavere)
Eemaldamine: 39`. Ville Pähklamäe (Imavere)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus(79`.18-Holger Jänes), 28-Remi Oper(79`.3-Valeri Dobrovolski), 77-Tauri Kolk, 26-Jürgen Juks, 13-Tambet Toim(79`.12-Maik Kolats), 10-Erik Listmann, 9-Oliver Jõgeva(74`.21-Elon Holger Vaab), 8-Andre Kukk, 17-Martin Adusoo(70`.11-Kevin Keret Ojaste), 7-Priit Rahuelu
varus: 3-Valeri Dobrovolski, 11-Kevin Keret Ojaste, 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist
treener: Avo Jakovits

SK Imavere: 1-Ville Pähklamäe, 2-Janno Melotškov, 3-Karl Uiboleht, 7-Karl Kukke(46`.12-Jaano Susi), 9-Alar Arula(k), 10-Rauno Kiisk (55`.14-Kirill Jurkov), 13-Siim Tillemann, 16-Martin Ellram, 18-Karel Rüütel(46`.19-Urmas Raaper), 20-Anton Raudsepp(62`.8-Marten Petersell), 22-Rene Lõhmus

varus: 8-Marten Petersell, 12-Jaano Susi, 14-Kirill Jurkov, 19-Urmas Raaper

Sellel nädalavahetusel alustasid üle Eesti mängudega madalamate liigade harrastusjalgpallurid. Kolmanda liiga lõunatsoonis alustas oma 26. hooaega klubi esindusmeeskond, kelle vastaseks oli eelmisel hooajal kolmandal kohal lõpetanud SK Imavere. Möödunud hooajal kohtuti vastasega kahel korral ja kummaski mängus võidurõõmu maitsta ei õnnestunud. Kahe hooaja vahel on Lootoses toimunud suured muudatused. Peatreeneri postile asus Avo Jakovits. Vahetus ligi kolmandik koosseisust. Võistkonna kaptenina jätkab Jürgen Juks. Keskväljale toovad kvaliteeti klubi kasvandikud Erik Listmann ja Oliver Jõgeva. Noortevõistkonnast on liitunud Holger Jänes, Krister Põkk ja Elon Holger Vaab.

Hooaja start õnnestus Lootosel hästi. Kuigi 3.minutil sai kollase kaardi tauri Kolk, läks edasi Lootose taktikepi rütmis. 33.minutil oli Lootosel karistuslöök, mille Erik Listmann 30 meetrilt latti kõmmutas. Priit Rahuelu viis 37.minutil meeskonna 1:0 juhtima. Söödu andis Tambet Toim. Mängu murdehetkeks oli paar minutit hiljem toimunud vastaste väravavahi Ville Pähklemetsa eemaldamine.

Teist poolaega alustasid vähemusse jäänud vastased topeltvahetusega. Tillemann, Kukke välja, Susi ,Raaper sisse. 55.minutil tegi Imavere kolmanda vahetuse. Rauno Kiiska asendas endine Lootose mängija Kirill Jurkov. 59.minutil sai kollase kaardi Martin Adusoo, kes läks torkima väravavahi poolt nurgalöögijärgselt käest puterdatud palli. Kolm minutit hiljem olid tablool numbrid 2:0. Listmann andis hea söödu paremalt äärelt tõusnud Tambet Toimile, kes palli trahvikastist võrku haamerdas. Kohe tegi oma viimase vahetuse külalised, Raudsepp välja Petersell sisse. Viis minutit hiljem lõi Rahuelu 3:0, kui Listmanni nurgalöögi järel tõrjus väravavaht palli otse Priidu pea peale. 70.minutil tegi esimese vahetuse Lootos. Adusoo välja, Ojaste sisse.  Kaks minutit hiljem töötas taas hästi duo Jõgeva-Toim, mille tulemusena lõi Toim seisuks 4:0. Kaks minutit hiljem teine vahetus Lootoselt. Oliver Jõgeva välja ja meeskonna eest debüüdi teinud Elon Holger Vaab sisse. 78.minutil nägi kollast kaarti Imavere poolkaitsja Marten Petersell, kui käitus reeglite vastaselt Andre Kukkega. Minut hiljem tegi Lootos kolmikvahetuse kaitseliinis. Lahkusid kahe värava autor Toim ja lisaks talle Oper ja Mõttus. Platsile pääsesid kaks debütanti – Valeri Dobrovolski ja Holger Jänes, lisaks neile ka Maik Kolats. Lootos domineeris mängu, aga statistikasse läks vaid kollane Dobrovolskile ja tulemusega 4:0 kohtumine lõppeski. Viimati oli meeskond hooaja avavoorus võidukas neli hooaega tagasi kui Andre Kukk väravatest võideti Lootospargis 2:0 FC Elva II.

Meeskonna järgmine mäng on 29.mail kui kell 20 mängitakse Sepa jalgpallikeskuses JK Tammeka III võistkonnaga, kes täna mängis viiki Põhja-Sakalaga.