7. ja 10.oktoobril kohtub Eesti, MM kvalifikatsioonimängudes vastavalt Gibraltari ja Kreeka rahvuskoondistega. Mängud algavad A Le Coq Arenal 21.45 ja mõlemale mängule on Lootose Fännireisidel plaanis ka bussisõit.
Buss stardib nii 7 kui 10. oktoobril:
Põlvast (Lepatriinu parklast) kell 17
ja Tartust (Lõunakeskuse parklast) kell 18.
Pääse ja sõit mängule maksab :
25 EUR (sh. pilet otsatribüünile)
27 EUR (sh. pilet küljetribüünile)
Ainult sõit mängule maksab 15 EUR (Lootose klubiliikmetele ja LFR liikmetele 10 EUR).
Soovist reisiga liituda anna teada kuni 9. oktoobrini.

Reisipaketi tasumise tähtaeg on 10. oktoober

Täpsem info: tel 5055713 või indrex.k@gmail.com

Raha tasuda pangakontole (SEB a/a EE421010402010504003, Indrek Käo), selgituseks märkida “Gibraltar” või “Kreeka” ja nimi kelle sõidu (või piletite) eest tasutakse.

Hinna sees: bussi TV-st rahvuskoondise mängud ja bussi baaris A Le Coqi toodang.  Kindlasti on võimalik kohtuda eelmistest fännireisidest tuttavate sõpradega ning nende seltsis nautida head seltskonda ja jalgpalli :)))

NB ! Lootose eelnevatel Fännireisidel pileteid edasi müünud isikute broneeringuid vastu ei võeta !
2010. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta, juhul kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta pilet).
OLULINE INFO! Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.
Kuna mängud kestavad alates 2016. aasta sügisest kuni 2017. aasta sügiseni, siis on oluline pöörata tähelepanu sellele, et piletid ära ei kaoks. Kaotatud pileteid ei asendata.

Lisa kommentaar