Jalgpalliklubi Lootos ja klubi pikaajaline toetaja  Värska Vesi AS  uuendasid koostöölepingut.

Klubi tegevjuht Indrek Käo: ” Värska Vesi näol on tegemist klubi ühe pikaajalisema toetajaga. Aastatel 2010-2015 oli ettevõte klubi peasponsoriks ja paljuski tänu Värska Vee juhi Urmas Jõgeva spordihuvile ja toetusele õnnestus rajada Põlvasse terviklik jalgpallikompleks, mis on unikaalsemaid kogu riigis. Sellesse perioodi jääb ka esindusnaiskonna säravaimad esitlused, sh. jõudmine Eesti Karikafinaali 2015 aastal. Vahepealse ajaga on ettevõte jõudsalt arenenud ja nende toetus eesti sporti on olnud märkimisväärne. Meil on väga hea meel, et uuenenud koostöö tulemusena saame pakkuda meie esindusvõistkondadele ja noortele rohkem võimalusi sportlikke eesmärkide ellu viimiseks. Värska Vee portfelli on lisandunud palju põnevaid tooteid, millega loodame peatselt tutvuma asuda”.

Värska Vesi AS juhatuse liige Rauno Jõgeva : ” Värska Vesi hindab jalgpalliklubi Põlva Lootos pühendumist jalgpalli kogukonna kasvatamisel ning üheskoos soovime kaasa aidata noorte tulevikutegijate arengule jalgpalliplatsil. Heameel on näha Põlva Lootos naiskonda järjepidevalt mängimas Meistriliigas, kus on saavutatud häid tulemusi. Üheskoos soovime astuda järgmise sammu ja aidata Põlva noori jalgpallureid. Värska Vesi uue mineraalvee baasil Värska Sport spordijoogiga saab kindlasti olla abiks tulemuste saavutamisel. Edukat jalgpallihooaega.”

Värska Vesi AS on aastast 1967 Eesti kapitalil põhinev mineraal- ja joogivee tootja. Ettevõte käibest umbes veerandi moodustab eksport lähiriikidesse, Soome, Lätisse, Leetu, aga toodangut turustatakse üle maailma. Ettevõtte tuntumateks kaubamärkideks on Värska Originaal, Värska Vurtsvasser ja uus tootesari Värska Sport. Eesti esimene mineraalvee baasil spordijook saab kindlasti olla abiks Lootose jalgpalluritele hooaja jooksul edukate tulemuste saavutamisel.

Jalgpalliklubi Lootos on Põlvamaa ja Kagu-Eesti juhtiv jalgpalliklubi. Klubi esindusnaiskond on alustanud kümnendat hooaega Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemel – Meistriliigas. Klubil on Põlvamaad katvas noortesüsteemis treenimas ligi 200 poissi ja tüdrukut.

VarskaOriginaal_uus2014

Lisa kommentaar