Jalgpalliklubi Lootos tegevjuht Indrek Käo ja Räpina Paberivabriku juhataja Kaur Palm allkirjastasid lepingu, mille kohaselt jätkab Räpina Paberivabrik klubi noortetöö toetamist ka käesoleval hooajal. 

“Oleme väga rõõmsad, et Räpina Paberivabrik on jätkuvalt kohaliku noortejalgpalli toetajate ringis. Senine koostöö on olnud suureks abiks piirkonna andekatele noortele sobiva väljundi pakkumisel. Räpina võistkonnad on tagasi maakonna kaardil nii noorte kui naiste tasandil ja ülioluline roll selles on olnud Räpina Paberivabriku toetusel ” kommenteeris koostöö jätkumist klubi tegevjuht Indrek Käo.

“Hindame kõrgelt jalgpalliklubi Lootos panust noortesporti ja toetame meeleldi kohalikke aktiivseid noori.” kommenteeris omalt poolt Räpina Paberivabriku juhataja Kaur Palm.

Pildil: 5.02 toimunud Lootos CUP 2024 noorte saalijalgpalliturniiril Räpina Paberivabriku karikaturniiril esikoha võitnud FC Lootos  U10 noortevõistkond. Foto: Jürgen Juks (fclootos.ee)

Räpina Paberivabrik AS on skandinaaviamaade suurim pakkenurkade tootja. Toorainena kasutatakse 90% ulatuses kogutud vanapaberit. Räpina paberivabriku kvaliteedi-, energia- ja keskkonnajuhtimissüsteem on üles ehitatud kooskõlas ISO 9001, ISO 50001 ja ISO 14001 nõuetega.

Räpina Paberivabriku ajalugu algab aastast 1728 ja paberiveskina alustati tööd 1734.  Praktiliselt vahepausideta on vabrik tegutsenud tänase päevani, tõustes skandinaaviamaade suurimaks pakkenurkade tootjaks. Toorainena kasutatakse 90% ulatuses kogutud vanapaberit. Vabriku toodangust üle 90% läheb ekspordiks. Räpina Paberivabrik kuulub maakonna TOP 10 ettevõtete sekka nii käibe- kui kasuminumbrite poolest. Paberivabriku ajalooga saab lähemalt tutvuda  ekskursioonidel

Lisa kommentaar