CUPi logo_2016

Lootos CUP 2018 noorte saalijalgpalliturniir mängitakse Põlva valla Ahja ja Mesikäpa saalides 3 ja 4. veebruaril. Kuigi registreerumine turniirile avati alles novembri alguses, on üle poole turniirist tänaseks komplekteeritud. Seitsmekümne kuuele osaleja kohale on kolmeteistkümnest Eesti ja Läti klubist ülesse antud 42 võistkonda. Esimese vanusegrupina on registreerimine lõppenud poiste U10 (2008) turniirile. Viimase registreerijana lisandus JK Tammeka Valge võistkond.

Suurima arvu võistkondasid 12,  paneb välja korraldajaklubi Lootos. Tõelise dessandi korraldab turniirile kümne võistkonnaga osalev FC Elva. Kolm võistkonda toob turniirile Tartu JK Tammeka, kaks tiimi lähetavad turniirile Pärnu JK Poseidon, FC Helios Võru, FC Helios Tartu ning FC Valga. Lisaks osalevad  FC Otepää, FC Warrior ja JK Tarvas võistkonnad.

Väliskülalistest on Lätimaalt kahe võistkonnaga osalemas FC Valmiera ning ühega BFK Salaspils. Venemaalt, Ivangorodist on saabumas turniiril vana tuttav PFK Parus.

LC_50%_reg.

 

Lootos CUP on Eesti vanem , järjepidevalt toimunud saalijalgpalliturniir noortele. Turniir toimub 3-4. veebruaril 2018 juba 22.korda. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest turniiril osalenud ühtekokku 935 võistkonda enam kui 9500 jalgpalluriga.

Turniiril mängitakse ühtekokku kuues (U6, U7, U8 AjaB,U9 AjaB, U10, U11) poiste ja kahes tüdrukute (U12 ja U15) vanuseklassis.

Lisa kommentaar