3.veebruaril algasid mängud 22. noorte saalijalgpalliturniiril Lootos CUP 2018.

Esimesel võistluspäeval olid Ahja spordisaalis võistlustules kõige nooremad vanused, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Lootose noored näitasid oma oskusi väga heast küljest ja väravate löömisel hätta ei jäädud. Abiks oli ka lastevanemate tugi ja soe toetus.

u6U71.k

Mesikäpa hallis mängiti medalitele-karikatele ja neljast välja mängitud karikakomplektist pooltes jäeti kirkaimad autasud koju.

U8 A taseme turniiri  PINEST karikatele võitis FC Elva valge, edestades JK Tammeka musta ja FC Tarvastu poisse.

U8 B taseme turniiri PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU karikatele võitis täis eduga FC Lootos. Hõbemedalid kuulusid Valga FC Warriorile ja pronksised autasud JK Tammeka sinine II esindusele.

U9 A taseme turniiril ACINO karikatele oli taaskord parim  FC Lootos, edestades JK Tammeka sinist ja lätlaste FK Valmiera võistkondasid.

U9 B taseme turniiri HANSABUSSILIINID karikatele võitis BFK Salaspilsi võistkond Lätimaalt. Rakvere Tarvas sai hõbemedalid ja pronks kuulus FC Lootose poistele.

Pühapäeval jätkub turniir mängudega Ahjal kus kell 9:30 alustavad U12 tüdrukud ja peale lõunat U10 poisid. Mesikäpa Hallis alustavad päeva U11 poisid ja lõpetavad U15 tüdrukud.

Kõik on oodatud vaatama ja kaasa elama !

 

 

Lisa kommentaar