Lootos CUP 2020 noorte saalijalgpalliturniir mängitakse Põlva valla Ahja Spordisaalis 8-9.veebruaril ja Mesikäpa hallis 15 ja 16. veebruaril. Kuigi registreerumine turniirile avati alles novembri alguses, on üle poole turniirist tänaseks komplekteeritud. Ligi kuuekümnele osaleja planeeritud kohale on tänase seisuga kaheksast eesti klubist ülesse antud 30 võistkonda.

Traditsiooniliselt on suurima arvu võistkondadega (15) esindatud korraldajaklubi Lootos. Neli võistkonda on registreerinud Tartu JK Tammeka, kolm tiimi lähetavad turniirile Puhja SK Barca ja FC Elva, ühe Tallinna FC Flora, FC Helios Võru ja FC Helios Tartu. Esmakordselt osalevad turniiril  Harju JK ja JK Saarepiiga võistkonnad.

Registreerumine on jätkuvalt avatud ja lähiajal peaksid osalejate read saama täiendust ka piiri tagant, nii lõunast kui idast.

 

Lootos CUP on Eesti vanem , järjepidevalt toimunud saalijalgpalliturniir noortele. Turniir toimub veebruari kahel esimesel nädalavahtusel. 8-9  veebruaril mängitakse Ahjal ja 15-16. veebruaril. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest turniiril osalenud ühtekokku 1055 võistkonda enam kui 10 tuhande noore jalgpalluriga.

Turniiril mängitakse ühtekokku viies (U8, U9, U10, U11 ja U12) poiste ja kolmes (U10, U12 ja U15) tüdrukute vanuseklassis.

Turniiri toetab:

Lisa kommentaar