Suur jalgpallipidu A. Le Coq Arenal!

Lootos osales 25.mail Tallinnas, A Le Coq Arenal toimunud Klubijalgpalli pidupäeval. Viimatisest külaskäigust  2015 aastal, kui klubi naiskond kohtus karikavõistluste finaalis Pärnu JK-ga, on möödunud neli aastat ning Lootose 25. juubeliaastal oli klubi esindus taas meie rahvusstaadionit külastama. Festivalialal avatud jalgpallilaadal oli väljas klubi telk, kus müüdi õnneloosi, millest saadav tulu läheb projekti ULME (Uue Lootospargi Murukatte Eest) toetuseks.

Kolmandat aastat järjest toimunud A. Le Coq penaltilahingus selgitatati välja Eesti meister penaltilöömises. Lootose võistkond osales koosseisus Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Egon Kasuk ja Peeter Samoldin esmakordselt, kuid kohe õnnestunult ning saavutati oma alagrupi teine koht. 1/16 finaalis tuli tunnistada tulemusega 6:5 hiljem nelja parema sekka jõudnud JK Piraaja paremust. Kuni poolfinaalideni mängiti Sportland Arenal, otsustavad lahingud toimusid rahvusstaadionil meeste karikafinaali vaheajal. Võitjaks tuli Põhja-Tallinna JK Volta, edestades FC Olympicu, Nõmme Unitedi ja JK Piraaja esindusi. FC Lootose võistkond jäi 40 võistkonna seas jagama 9-16 kohta.Lootose noori olid tulnud toetama ka hetkel Paide linnameeskonnas mängiv enine klubi kasvandik ja väravavaht Mait Toom ning klubi meeskonna pikaajaline kapten Egon Kasuk.

Jalgpalli pidupäeval anti ka stardipauk projekt ULME tutvustamisel, mille kaudu kogutakse annetusi Uue Lootospargi Murukatte Eest ! Projekti toetuseks lheb ka näiteks COOP Põlva toote Oma Pala müügikäibest 1%.

Klubi telki leidsid aega külastada paljud karikafinaalile saabunud jalgpallitegelased.

Jalgpallisiiliga lepiti kokku, et sügisel korraldatakse Põlvas ka uuesti tüdrukute Jalgpallifestival.

Tipneri karikafinaalis alistas Narva Trans lisaajal Nõmme Kalju 2:1. Hommikuses naiste karikafinaalis oli  Tallinna Flora tulemusega 4:0 parem Pärnu JK-st.