Jalgpalliklubi Lootos üldkogu valis 4.novembril toimunud koosolekul klubile uue presidendi. Klubi kolmekümne ühest liikmest olid kohal või esindatud 21, kellest 20 hääletas Kristjan Mäeotsa (ülemisel pildil) presidendiks valimise poolt.  Klubi asepresidendiks valiti Annika Aust (keskmisel pildil).

31 067
(Kristjan Mäeots foto I.Käo)

IMG_1353

(Annika Aust foto: Indrek Illus)

Lootose senine eestvedaja  Indrek Käo uueks presidendi ametiajaks ei kandideerinud ning tänas kõiki pikaajalise ja meeldiva koostöö eest.

“Klubi on valmis muutusteks ja vajab uut energiat ja värskust. Olen Lootose eesotsas olnud juba 19 aastat ja see on väga pikk aeg. Selle aja jooksul oleme üheskoos suutnud ehitada Põlvamaa suurima spordiklubi, kus mängib üle 200 lapse. Järgmisel aastal on klubi ees ootamas mitmed tähtsad sündmused, nende seas augustis 20. korda toimuv Lootosspring jalgpalliturniir. Naiskond jäi Meistriliigasse püsima ning kindlasti mängib järgmisel hooajal juba oluliselt kogenenuma ja kindlamana. Klubi ees seisvad väljakutsed on suured mistõttu soovin uuele presidendile ja juhatusele palju jõudu, pühendumist ja meelekindlust. Annan klubi juhtimise üle rahuliku südamega ja tänan kõiki kellega nende pikkade aastate jooksul on õnn olnud koos töötada”.

Särgi üleandmine

Kristjan Mäeots andmas Indrek Käo`le üle Auliikme särki (foto: K.Tammoja)

Lisa kommentaar