Klubi president Kristjan Mäeots ja OÜ Britney tegevjuht Jaan Koort allkirjastasid lepingu, mille kohaselt jätkab Hullu lehma ja Aali kohvikuid, Jäägri Pubi ja Pargi baari pidav toitlustusettevõte klubi toetamist ka järgmisel aastal.

Britney on olnud Lootose partneriks juba viimased viis aastat ja koostööga on rahul mõlemad pooled.  Lisaks sponsorlusele on Britney heaks partneriks klubi noorteturniiridel Lootos CUP ja Lootosspring, kus pakub toitlustamist.

“Meil on hea meel, kui meie püsitoetajad näevad meie noorte toetamises tulevikku suunatud investeeringut”.   “Väikesed peavadki edasi liikuma väikeste sammudega, kommenteeris lepingu uuendamist” Jaan Koort (pildil)

Kohvik Aal

Aal on hubase interjööriga kohvik looduslikult kaunis kohas, otse järve ääres. Suviti on avatud klubi välisosa, millelt avaneb kaunis panoraam Põlva paisjärvele. Hoone esimesel korrusel asub kohvik ja ülemisel kaks suuremat saali peiede, pulmade ning teiste ürituste tarvis. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mis soovi korral toimetatakse kliendile koju või kontorisse. Kohvik Aal pakub ka catering teenust, mille käigus kaetakse laud kliendi välja valitud peokohta.

Avatud:  E-R         10-16 , L,P          ettetellimisel

Hull Lehm

Pubi Hull Lehm avas oma uksed 2011. aasta detsembris ja on end sisse seadnud Põlva Edu keskuse ruumidesse. Lisaks praadide- ja burgeritele on menüüs ka erinevad wrapid ja pizzad. Pubi Hull Lehm pakub võimalust einestada mõnusa atmosfääriga siseruumis, suviti on avatud väliala. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mille klient saab soovi korral kaasa osta.

Jäägri Pubi

2014. aasta maikuus avatud Jäägri Pubi on oma mitmekülgse menüüga meelispaik nii vähem kui ka rohkem nõudlikumale kliendile. Pubi teisel korrusel on avar peosaal erinevate ürituste läbiviimiseks. Väiksema seltskonnaga pidude pidamiseks pakub pubi kuni 15-kohaga sakstekambrit. Suviti on avatud pubi välisosa.
Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mis soovi korral toimetatakse kliendile koju või kontorisse.
Jäägri Pubi maitsvat toitu on võimalik tellida kliendi enda poolt valitud peokohta catering teenusena.

Avatud:  E-N     10-19 , R        10-22 , L         11-22 , P         11-19

Pargi baar

Pargi baar on toitlustusasutus Põlva kesklinnas, mis lisaks klassikalistele kiirtoitudele pakub ka erinevaid koduseid toite. Välikohvik on avatud aastaringselt, kuid eriti populaarne on koht suvel, kui toitu saab nautida värskes õhus linnapilti jälgides. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mille klient saab soovi korral kaasa osta.

Avatud:  E-L      8.30-18.00 , P       10.00-16.00

Lisa kommentaar