27.märtsil osalesid klubi 2014/15 sündinud laste võistkonnad Valgas, kohaliku FC Warriori poolt korraldatud Kevadturniiril. Viie võistkonna turniirist võtsid lisaks kahele Lootose võistkonnale osa veel kohalik Warrior, Tartu Merkuur juunior ja FC Helios Tartust.

Lootos I, koosseisus: Hendrik Karuse, Jarko Maidla, Revo Lipmeister, Kenert Haidak, Villem Volt ja Marta Mia Pehk võitis neljast mängust kolm, tulles ühtlasi turniiri võitjaks.

Lootos II mängis koosseisus: Morten Mahla, Egert Laanjõe, Andero Nuuma, Laura Juks, Len Lennart Mõtsar ja Robi Tobreluts. Neljast mängitud kohtumisest kolme ei õnnestunud võita, külla aga üks, mis andis lõppkokkuvõttes neljanda koha.

Võistkondade treenerid olid Temari Nuuma ja Kristin Kukli.

“Algselt pidi osalema 8 voistkonda, aga kohale tuli  neist 5. Ilmastikuolud olid küllaltki ekstreemsed. Enne turniiri oli mitmeid  haigestumisi, mistõttu olid mõlemal võistkonnal ainult üks varu. Aga lapsed olid ikkagi tublid ja kõik said kõvasti mängida.  Lõime päris palju väravaid, kõik said võidurõõmu maitsta ning juba sellepärast võib juba turniiriga rahule jääda” kommenteeris turniiri Temari Nuuma.

Turniiri lõppjärjestus:

  1. Põlva FC Lootos I
  2. Valga FC Warrior
  3. Tartu JK Merkuur juunior
  4. Põlva FC Lootos II
  5. Tartu FC Helios

Lisa kommentaar