Põlva jalgpalliklubi Lootos tegevjuht Indrek Käo ja Põlvamaa Mastimänd 2022 – Sanbruno OÜ juhataja Raul Lepasson pikendasid lepingut, mille kohaselt jätkab piirkonna juhtiv vee-, kanalisatsiooni ja küttesüsteemide ehitaja maakonna suurima jalgpalliklubi toetamist ka hooajal 2023.
PÕLVAMAA MASTIMÄNNI tiitliga tunnustatakse ettevõtet, mis on tegutsenud üle viie aasta; ettevõttes töötab vähemalt 10 inimest; see on oluline piirkonnale ning on edukas, stabiilne ja jätkusuutlik.
Osaühing Sanbruno on asutatud 25. novembril 1996.a.  Põhitegevuseks on olnud läbi aegade vee-ja kanalisatsiooni ning küttesüsteemide ehitus.  Alustati ühe töötajaga. Tänaseks päevaks töötab ettevõttes 23 töötajat ja ettevõtte kauplus teenindab rahvast alates aastast 1999. “Müüme kõike, mida vajavad torumehed. Meie poe kaubavalikut iseloomustab lause: Müüme neid materjale, mida ise paigaldame! See tähendab, et müüme kvaliteeti”. Oleme tublisti kasvatanud oma võimekust vee-ja kanalisatsiooni tööde osas. Teostame edukalt objekte üle Eesti nii all-, kui ka peatöövõtuna. Paigaldame ja müüme seadmeid, mis aitavad säästa vett, energiat, keskkonda ja kliendi raha. Oleme juhtiv ettevõte piirkonna sanitaar-tehniliste tööde turul. Meie motoks on “Kui meie kundedel läheb hästi, läheb ka meil hästi.”

Lisa kommentaar