Jalgpalliklubi Lootos tegevjuht Indrek Käo ja Räpina Paberivabriku juhataja Kaur Palm allkirjastasid lepingu, mille kohaselt jätkab Räpina Paberivabrik klubi noortetöö toetamist ka järgmisel hooajal.

“Olen siiralt rõõmus, et maakonna juhtiv tööstusettevõte, Räpina Paberivabrik, on jätkuvalt jalgpalli toetajate ringis. Senine koostöö on andnud uue hingamise kohalikule jalgpallikogukonnale. Räpina võistkonnad on edukalt esinenud maakondlikul tasemel ja oluline roll selles on olnud Räpina Paberivabriku toetusel ” kommenteeris lepingu sõlmimist klubi tegevjuht Indrek Käo.

Räpina Paberivabriku ajalugu algab aastast 1728 ja paberiveskina alustati tööd 1734.  Praktiliselt vahepausideta on vabrik tegutsenud tänase päevani, tõustes skandinaaviamaade suurimaks pakkenurkade tootjaks. Toorainena kasutatakse 90% ulatuses kogutud vanapaberit. Vabriku toodangust üle 90% läheb ekspordiks. Räpina Paberivabrik kuulub maakonna TOP 10 ettevõtete sekka nii käibe- kui kasuminumbrite poolest. Paberivabriku ajalooga saab lähemalt tutvuda  ekskursioonidel

Lisa kommentaar