Tüdrukute U19 koondis alistas Bosnia ja Hertsegoviinas toimuval EM-valikturniiril Armeenia eakaaslased. Varasemalt alagrupis Montenegrole ning Bosnia ja Hertsegoviinale alla jäänud Eesti noortekoondis sai täna viimases kohtumises kirja 6:0 võidu.

Eesti oli kohtumises ründavamaks pooleks, kui avapoolajal õnnestus teha üheksa pealelööki, millest raamidesse lendas viis. Ühtlasi sai Eesti esimesel poolajal kirja neli nurgalööki. See pani aluse ka mängu esimesele väravale, kui Kristina Teern tegi skoori otse nurgalöögist. Esimese kolmveerandtunni lõpus suurendas Eesti eduseisu Katriin Saulus.

Teisel poolajal jätkas Eesti suurepärase hooga, kui 52. minutil sai jala valgeks Kärt Hüdsi. Seis muutus veelgi paremaks juba 13 minutit hiljem, kui oma teise värava lõi Saulus ning 73. minutiks oli ta vormistanud ka oma kübaratriki. Lõppseisu tõi tabloole Hüdsi 77. minutil

Alagrupi teises kohtumises alistas Bosnia ja Hertsegoviina 1:0 Montenegro eakaaslased ja napsas nende ees üheksa punktiga esikoha. Montenegro saldoks jäi kuus punkti. Eesti kogus ühe võiduga kolm punkti ja Armeenia leppis punktideta neljanda kohaga.