29.septembril kohtusid Lootospargis tüdrukute U15 vanuseklassi meistrivõistluste mängus FC Lootos ja FC Flora. Tegemist oli eelviimase vooru kohtumisega ja liigatabelis asuvad allegrod seitsmendal, florakad üheksandal kohal.

Juba avapoolajal asus koduvõistkond juhtima 2:0, väravad lõi Hanna Rästa 10´. ja 23´. minutil. Teine poolaeg suudeti lisada veel üks, autoriks seekord Ita Lillo 38´. minutil. Viimane kodumäng lõpes 3:0 võiduga.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Birgit Rammo (vv), Kärt Hüdsi (k), Sandra Haidak, Karoliina, Rebecca Kähr, Ita Lillo, Keitlyn Metsmaa, Indra Liz Nemvalts, Karmen Piirimaa, Keiju Planken, Hanna Rästa, Marianne Suur, Kätlin Vassil, Marianne Veberson. Treener Kaido Kukli.