3.september kell 12:00, Tallinn, Nike Arena

FC Flora – FC Lootos

0 : 5 (0:1)

Kohtunik: Jakob Laiv
Pealtvaatajaid:
Väravad: 32`.Hendrik Tuul, 50`.Virmo Vigel, 55`.Karel M. Kösler, 63`.Adelhein Kikas, 67`.Ruudi Tobreluts
Hoiatused:
Eemaldamine: 15`.Bogdanov (FC Flora)

FC Flora:

FC Lootos: 1 – Kristofer Mandel(vv), 30-Kerdo Roodes(k), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim Hõbemägi, 17-Karel M. Kösler, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 25-Hans K. Pastak, 35-Virmo Vigel. Peatreener: Avo Jakovits .

Võistkond mängis täna 18.vooru kohtumise Tallinnas FC Floraga. Kevadel olid vastased Lootospargist lahkunud punktiga, täna sellist lahkust ei pakutud. Juba 15.minuil jäi kodumeeskond vähemusse, kui otse punase kaardi teenis Vladislav Bogdanov. Siiski möödus veerand tundi, enne kui Lootose poolt avas skoori Hendrik Tuul. Teisel poolajal enam selja taha ei vaadatud. Virmo Vigel, karel MKsleri, Adelhein Kikase ja Ruudi Tobrelutsu võravatest võeti kindel 5:0 võit.

Järgmine mäng on 9.septembril kell 12 Lootospargis Tartu FC Heliosega.