Hea Lootose toetaja !

Klubi juhatuse jaoks on olnud aasta 2018 muudatuste aasta. On tulnud harjuda klubi tegemiste ja juhtimisega uue juhi all, kus uue juhi jaoks kõik on uus. See tähendabki palju muudatusi, aga iga muudatus on uue algus, ja see on hea. Oleme sellel aastal palju arutanud, kuidas tõsta sportlikku kvaliteeti. Selleks vahetame välja uuel aastal Lootospargi kunstmuru katte, suuname läbi koolituste treenerite fookust õigetele sportlike tulemuste hindamisele ja saavutamisele, viime sisse individuaalsed arenguvestlused, toome klubisse lisaks juurde uusi treenereid.

Klubi noortele on 2018 olnud sportlikus mõttes igati edukas ja arendav aasta. Klubi naiskond võitles omale tihedas konkurentsis koha ka aastal 2019 Eesti Meistrite liigas jätkamiseks. Klubi U17 tüdrukud lõpetasid hooaja lausa kuldmedaliga. Meeskonnal ei läinud nii hästi, aga tublid on nad ikkagi. Meistrivõistlustel osalenud poisid ja tüdrukud on samuti tublid. Läbi hooaja on mängitud palju jalgpalli ja see ongi kõige tähtsam, sest läbi kogemuste me arenemegi. Olen väga rõõmus selle üle, et ka sel aastal on meiega liitunud uusi noori jalgpallihuvilisi nii Põlva linnast kui ka ümbruskonnast. Klubi tegutsebki täna selle nimel, et saaksime paremad võimalused ümbruskonna laste trennis käimiseks. Täna on meil olemas oma buss ja tõenäoliselt tänu toetajatele saame ka bussijuhi, mis annab võimaluse kaugematel elavatel lastel lihtsamalt trennis käimiseks. Klubil on olemas veel nii-öelda satelliit treeninggrupid väljaspool Põlva linna, mille lapsi soovime ka ühendada klubi treeningutega.

Eraldi tahan mööduvast aastast esile tõsta klubi kogukonna kasvu ja tugevnemist. Klubi kogukonnaks on noorliikmete aktiivsemad lapsevanemad, kes julgelt löövad kaasa klubi tegemistes ja on alati mängudel toetavateks fännideks. Kogukond ongi klubi alustala, kelle abiga saavad kõik ettevõetud üritused edukalt tehtud ja koos on ka lõbusam. Kogukonna idu on olemas, loodan et sellest kasvab midagi võimast.Klubil on olemas ka rahvusvaheline tugi Inglimaa näol. See side on algusaegadest tekkinud ja kestnud tänaseni. Selle tutvuse kaudu oleme saanud koolitada oma treenereid ja mängijaid. Samas on meil tekkinud uuesti sõprussidemed Ukrainaga, kellele meie ise oleme mentori rollis. Seega, elu käib. Oleme klubina endselt tugevad ja edukad tänu oma tublidele noortele jalgpalluritele ja nende vanematele, väga professionaalsetele treeneritele, julgele juhatusele ja muuidugi klubi toetajatele. Sellise meeskonnaga saavutame kõik seatud eesmärgid ja rohkem veel.

Klubi eesmärkideks uuel aastal on parandada sportlikku kvaliteeti, tagada meeskonna stabiilsus ja kõrgem koht liigas, paremad treeningtingimused naiskonna jätkamiseks Eesti Meistriliigas, luua kindel vundament jätkuvalt noorte klubi juurde toomisega.

Uuel aastal, nagu sai juba öeldud uue hooga. Vahetame välja Lootospargi muru, saame paremateks jalgpalluriteks, paremateks vanemateks, paremateks treeneriteks, teeme õigeid otsuseid ja oleme toetavamad. Teie lähedased on teile kõige tähtsamad, olge siis alati nende jaoks olemas.

Algav aasta on klubile juubeli aastaks, mille jooksul tähistab Lootos veerandsajandi täitumist läbi aasta erinevate üritustega !

Ilusat vana aasta lõppu ja head uut aastat!

Kristjan Mäeots
President

Lisa kommentaar