10.september kell 18:00, Lootospark, Tüdrukute U17 II liiga 10.voor

Kohtunik: Margus Nemvalts, abikohtunikud: Marko Kartau ja Elina Meier

FC Lootos/SK Barca: 8-Meribel Toim (vv), 2-Mae Lillo (k) , 7-Elis Vozijan, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 28-Saara-Lee Raide, 29-Keitlin Kärmas, 31-Lii Neeme, 32-Keiri Papp, 34-Kristel Tihhomirov, 94-Getter-Liis Kukk,
Varus: 5-Katariina Laas, 11-Anete Vozijan, 22-Angelika Kõlu, 38-Anet Arrak
Treenerid : Kaido-Meinhard Kukli ja Andres Bõkarev

Võru FC Helios:

Neljapäeval mängisid U17 eliitliigas osalevad tüdrukud järjekordse kodumängu. Seekord oli vastaseks Võru FC Helios, kellega võõrsil oldi 1:1 viiki mängitud. Kuigi võrukatel oli täna puudu kaks põhimängijat, oli ühendvõistkond nendega korralikult hädas. Kohtumise alguses avanenud võimalused jäeti kasutamata ja edasi kehtis vana jalgpallitõde – ei löö ise, lüüakse sulle. Poolaja keskel said võrukad õiguse penaltiks, kuid väravavaht Meribel Toim tegi suurepärase tõrje. Järgenud rünnakul võideti nurgalöök, mis omakorda lõppes kontrarünnakuga ühendvõistkonna trahvikastis. Järgnenud nurgalööki ei õnnestunud klaarida ja kolm minutit enne poolajavilet asusid külalised kohtumist juhtima.

Teine poolaeg olid ohtlikumad Heliose rünnakud ja peagi tuli tabloole seisuks 0:2. Meribel Toim tõrjus pealelöögi, kuid trahvikastis unustati markeerimata vastaste ründaja, kes palli võrku lükkas. Auvärava lõi ühendvõistkonna kapten Mae Lillo kümme minutit enne kohtumise lõppu.

Järgmine kohtumine ootab tüdrukuid 17.septembril kui tallinnas mängitakse liidrikohta hoidva Tallinna Legioniga.