Pühapäeval, 20. oktoober, kell 13.00 , Wismari staadion.

Tallinna JK Legion – FC Lootos II

5 : 0 (2:0)

Kohtunik: Vitali Matvejev, Anni Koppel, Eret Elen Viidakas

väravad: 11, 61, 63`.Margarita Matjuhhova, 33`.(pen) Diana Migalenja, 87`.Anna Kulieva
Hoiatus: 33`.Marianne Veberson (Lootos) – viga

Tallinna JK Legion: 10-Tarassenko, 18-Ivanova (46`.25-Pokintšereda), 16-Kulieva, Sireli, 55-Somova, 9-Matjuhhova, 30-Martinson, 13-Sestrem, 19-Piskunova, 24-Viktorova, 8-Migalenja
varus: 25-Pokintšereda, 80-Jakobson, 4-Kodak.
treener: Gleb Artjuhhov

FC Lootos II: 1-Maarja Punak, 2-Kirta Talgre (k), 14-Lisethe Lanno, 23-Marika Samulin, 4-Marianne Suur, 17-Marianne Veberson, 3-Hanna Parv (46`. 27-Liisa Lepasaar), 6-Lisanne Tamm, 30-Katrin Õun, 10-Helene Lumi, 69-Annika Aust (59`. 32-Ketlin Pindis)
varus: 27-Liisa Lepasaar, 32-Ketlin Pindis
treener: Indrek Käo

Duubelnaiskonna jaoks olid liigamängud selleks hooajaks lõppenud juba nädal tagasi. Täna sai teekond otsa ka karikasarjas kui Tallinnas, Wismari staadionil tuli 1/8 kohtumises tunnistada  Tallinna JK Legion paremust. Kübaratrikiga kostitas allegrosid Meistriliiga kogemusega Margarita Matjuhhova. Penaltist oli täpne Diana Migalenja ja kohtumise viimase tabamuse eest hoolitses Anna Kulieva. Duubelnaiskonnal ei saanud erinevatel põhjustel osaleda Keidi Käis, Kati-Karoli Silla, Sandra Haidak ja Katariina Torm. Esmakordselt hooaja jooksul ainult oma mängijatega mängima pidanud duubel oli  oma debüütmängu alguses tõsistes raskustes ja närvipinge oli kõrge. Tagajärjeks 11.minutil kärisenud keskväli ja vastaste avavärav. 33.minutil tõmbas Marianne Veberson trahvikastis maha vastaste mängija ja Legion realiseeris penalti kindlalt. Skoori suuremaks kärisemist takistas vaid väravas ühe suurepärase tõrje teise järel teinud Maarja Punaku hea mäng.

Poolajal oli mängust sunnitud lahkuma jalga vigastanud Hanna Parv, keda asendas Liisa Lepasaar. 59.minutil tegi Lootos ka teise vahetuse, Annika Austi asemel sai platsile Ketlin Pindis. Järgneva kolme minuti jooksul skooris kodunaiskond kahel korral nurgalöögi olukordadest. Kümme minutit enne lõppu avanes võimalus lüüa auvärav ka allegrodel, kui kapten Kirta Talgre hea sööt viis väravavahiga üks-ühele Lisanne Tamme. Lisanne pallipuude läks paraku pikaks ja pall üle otsajoone. Kolm minutit enne kohtumise lõppu purjetasid vastased veel korra läbi Lootose kaitseliini, lüües lõppseisuks 5:0.

Selleks hooajaks on mängud väljas nüüd lõppenud ja peagi ees ootamas saaliturniirid ja EJL Aastalõputurniir.