1:1 69`. Anne-Grethe Pajuviidik

FC Lootos II: 38-Maarja Punak, 30-Katrin Õun, 14-Lisethe Lanno, 23-Marika Samulin, 11-Margot Ansberg, 12-Helika Aigro, 16-Lisanne Tamm,  2-Kirta Talgre, 27-Liisa Lepasaar, 69-Annika Aust, 6-Sandra London varus:
Treener: Indrek Käo

Paide linnanaiskond: 20-Alexandra Kõll, 25-Elen Pruuli, 4-Heleri Saar, 69-Nadežda Polkovnikova, 18-Elly Paju, 2-Lisette Liige, 11-Anna Maria Mets, 26-Lisandra Nurmesalu, 17-Kerli Nõlvak, 70-Anne-Grethe Pajuviidik, 27-Birgit Rammo (51`.60-Kristin Krais) varus: 60-Kristin Krais   Treener: Jüri Saar

Naiste Teise liiga teine ring lõpetas naiskonna duubel mänguga Paide linnanaiskonna vastu. Lootospark staadioni mängukõlbmatuse tõttu toimus mäng Tilsi staadionil. Naiskonna risivistuses tegi debüüdi Helika Aigro. Sandra Londoni kauglöögist asus kodunaiskond esimese poolaja keskel kohtumist 1:0 juhtima. Teise poolaja alguses oli võimalus edunumbreid suurendada, kuid Sandra kauglöök põrkas postist tagasi väljakule. 69. minutil suutsid vastased kasutada segaduse Lootose kaitseliinis ja ühe oma momentidest realiseerida. Viigilise tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Liigatabelis hoiavad naiskonnad jätkuvalt vastavalt kolmandat ja neljandat kohta. Duubli järgmiseks vastaseks on Narva Trans, 25.augustil, Narvas.