Lootosele saabus täna rõõmus sõnum 🙂

Hea treener, spordiklubi juht!
Täname, et osalesite Benu Apteegi projektis “Sajaga spordi eest”. Konkursile laekus ligi 460 sooviavaldust, mille seas oli treeninggruppe igast Eesti maakonnast ning üle 30 erinevalt spordialalt. Meil on hea meel teile teada anda, et Benu Apteegi “Sajaga spordi eest” žürii otsustas kinkida ühe 100-st esmaabikohvrist just teie spordiklubile laste ja noorte tervise  edendamiseks.
Esmaabikohvri saate kätte oma piirkonna Benu Apteegist hiljemalt 15. juuniks. Kohvri kättesaamise kohta saadame veel täpsema info.

Soovime seniks ohutuid treeninguid!
Kaidi Kelt
Benu Apteegi tegevjuht

Projekt “Sajaga spordi eest” 

“Meil tegutseb Eestis ligikaudu 2000 spordiorganisatsiooni, kus treenivad lapsed ja noored. Tore on näha, et katvus on hea ja paljud tegutsevad väiksemates piirkondades, kus teinekord püsivad need elus tänu kohalike treenerite suurele initsiatiivile, et pakkuda lastele vähemalt mingitki võimalust sportida,” rääkis apteegi tegevjuht Kaidi Kelt. “Loodame, et siinkohal on meie algatus ja korralikult varustatud esmaabikohver noortele sportlastele suureks toeks.”

Sportlase elu näitab, et isegi targalt treenides ei ole keegi kaitstud vigastuste eest, sest tegijal ikka juhtub. Keldi sõnade kohaselt on pädevad apteekrid treeningrühmade esmaabikohvreid komplekteerides silmas pidanud just noorte vajadusi.

“Noorte sportlaste ülekoormuse ennetamiseks või operatiivselt traumadega toimetulekuks leiab kohvrist vahendid väiksemate vigastuste ja marrastuste raviks, suureks abiks on tänapäevased haavahooldusvahendid, sealhulgas eri plaastrid ja sidemed, külmakompressid ja desinfitseerimisvahendid,” sõnas Kelt. “Innustame spordikoole ja -klubisid veel enam pöörama tähelepanu ja panustama laste ja noorte pikaajalisse heasse tervisesse.”

Esmaabikohvrit said taotleda eri alade treeninggrupid, olgu tegemist kergejõustiku, jalg-, võrk-, korvpalli või muu alaga. Taotlus tuli täita 10. maiks aadressil www.sajagaspordieest.ee.

460 sooviavaldaja seast valis ekspertžürii 20. mail  välja 100 treeninggruppi /-klubi, kes saavad isikliku esmaabikohvri.

Lisa kommentaar