23.mai kell 18:45, Lootopark. U12 NMV 4.voor

väravad: 26`.45`K.Kaskla, 57`.M.Lõhmus – 63`.M.Litvintchuk

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 9-Robi Tobreluts, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse, 30-Revon Raha, 32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 90-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

FC Helios: G.Artma(vv), K.-E. Hõpemäki(k), M.Litvintchuk,  R.M.Allas, P.J.Pärs, R.Kanter, J.Jaguson, M.G.Somelar, R.Pärn, K.M. Klock, J.Peterson

treener: S.Uggeri

Klubi U12 võistkond jätkas mängudega VI alagrupis. Koduväljakul olid neljapäeval vastaseks Tartu FC Helios eakaaslased. Kevin Kaskla viis põlvakad poolajaks 1:0 juhtima. Teisel poolajal suurendaid Kaskla ja kapten Marten Lõhmus edunumbrid 3:0 peale. Vastased jõudsid auväravani seitse minutit enne kohtumise lõppu, aga see oli ka kõik.

Järgmine kohtumine on 1.juunil kell 18:00 Tartus sealse Tammekaga.