Väravad: 16`.28`.Kants, 45`Karuse – 35`.51`.66`.70`.

FC Lootos: 1-Kevon Ingver(vv), 2-Syed Hamd Hassan, 3-Robin Paalman, 5-Revo Kripson, 7-Ekke Lõbu, 11-Parmask(vv), 12-Lukas Tobreluts, 14-Lauris Säinast, 24-Kristen Karuse, 25-Oliver Hüvato, 27-Karl-Martin Jaaska, 32-Kregor Kork, 38-Karl-Johannes Klaus, 44-Martin Kants, 69-Jõgeva
treener: Kaido-Meinhard  Kukli

FC Otepää:
Treener:

U13 poisid mängisid järjekordse liigakohtumise. Vastas oli seekord eelviimasel tabelireal asunud FC Otepää. Lootos alustas kohtumist hästi, asudes Martin Kantsi väravatest 2:0 juhtima. Poolaja viimasel minutil lubati vastastel üks värav tagasi lüüa. Teisel poolajal suurendas Kristen Karuse edu taas kahele väravale, lüües värava 45.minutil. Seejärel aga loovutati initsiatiiv ja vastased kasutasid selle ära. Kuigi koduvõistkonnal oli mitmeid häid võimalusi, jäid lahendused poolikuks ja palli väravsse ei saadud. Vastased tulid aga väravakaupa järele ja sisuliselt kohtumise lõpuvilega võtsid 4:3 võidu.

Lootose järgmine mäng on 25.mail kell 17 Vaimastvere staadionil kohaliku Noorus 96 vastu.