Hoiatused: 57`.Kolk (Lootos) – 71.Maalinn (SJ)

FC Lootos: 20-Miko Saarniit(vv), 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 13-Tambet Toim, 21-Elon Holger Vaab(82`.19-Krister Põkk), 22-Robin Heinsoo(68`.11-Kevin-Keret Ojaste), 23-Markus Lina, 77-Tauri Kolk, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma.

varus: 11-Kevin-Keret Ojaste, 19-Krister Põkk, 31-Helander Vist
Treener: Avo Jakovits

Suure-Jaani: Aarand, Vainaru, Terras, Tikkut, Maalinn, Jürmann, Puskar, Ehala, Eelmäe, Domberg, Vahtramäe

Meeskond alustas augustikuud Lootospargis Suure-Jaani Unitedi vastu. Kevadel lõid meeskonnad kahepeale kokku tosin väravat ja leppisid sellest hoolimata viigiga. Viigiga lõppes tänanengi kohtumine. Ilma vahetusmängijateta vastased asusid kohtumist juhtima 26.minutil ja kuigi Priit Rahuelu 33. minutil viigistas viis Riho Domberg külalised vaheajal 1:2 eduseisul.

Teise poolaja 68 minutil viigistas Markus Lina seisu, kuid juba seitse minutit hiljem taastasid vastased eduseisu. 82.minutil tegi kodumeeskond oma teise vahetuse. Vaabi asemel tuli mängu Põkk ja kaks minutit hiljem tõi Temari Nuuma löök tabloole 3:3, mis ühtlasi jäi ka lõppseisuks.

Järgmsiel nädalavahetusel on meeskonna vastaseks liiga liider Tartu Team Helm.