FC Lootos: 30-Rene Kolsar, 2-Stefan Ander Ploom, 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 9-Oliver Jõgeva, 10-Temari Nuuma(83`.11-Kevin-Keret Ojaste), 13-Tambet Toim, 20-Miko Saarniit(75`.14-Andreas Tobreluts),  23-Markus Lina(75`.22-Robin Heinsoo, 88`.19-Krister Põkk),  29-Rasmus Mathias Mõttus(75`.5-Taavi Tobreluts), 77-Tauri Kolk
varus:  5-Taavi Tobreluts, 11-Kevin-Keret Ojaste, 14-Andreas Tobreluts, 19-Krister Põkk, 22-Robin Heinsoo, 26-Jürgen Juks
Treener: Avo Jakovits

FA Kalev II:
varus:

Meeskond alustas maikuud kodumänguga liiga uustulnuka Tartu FA Kalev II vastu. Meeskonnad omavahel varem kohtunud ei olnud. Lootose poolelt pidi kohtumise vahele jätma Elon Holger Vaab, kes eelmises mängus Valga Warrioriga teenis kahe kollase kaardi tulemusel punase kaardi, mis tähendab ühtlasi ühemängulist mängupausi. Vigastuse tõttu oli sunnitud kohtumise vahele jätma meeskonna kapten Jürgen Juks ja väravavaht Markus Villako, kelle asemel võtab postide vahel koha sisse veteran-kiiper Rene Kolsar.

Päev varem Tabasalule kaotanud FA esindusvõistkonnast olid tänaseks mänguks algkoosseisu jäetud viis mängijat, mis oli kinnituseks, et Kalev võtab kohtumist tõsiselt.Võttiski ja asus 8.minutil Sven Karu väravast juhtima. Viis minutit hiljem seadis Markus Lina tabloole viiginumbrid tagasi. Poolaj lõpu eel viis Kris Õmblus tartlased vaheajale 2:1 eduseisul. Poolajal tegid vastased neli vahetust, aga mängupilt ei muutunud. 74.minutil viigistas Temari Nuuma taas mänguseisu. Seejärel tegi omakorda kodumeeskond kolm vahetust. Välja Mõttus, Lina ja avapoolajal kollase kaardi teeninud Saarniit. Sisse Taavi ja Andreas Tobreluts ning Robin Heinsoo. 83.minutil võttis treener Jakovits välja Nuuma, keda asendas kevin Keret Ojaste. Kolm minutit hiljem viis vahetusest sekkunud Kris Edvard Kohv tartlased juhtima ja kohtumise üleminutil lisas teisegi värava. Kodumeesknna statistikasse läks kahe värava vahele mahtunud vahetus, milles viga saanud Heinsoo asemel tuli platsile Krister Põkk. 2:4 kaotus tähendab, et meeskond on jätkuvalt võiduta. Seda viga minnakse parandama juba eeloleval laupäeval, kui Jõgeval mängitakse sealse FC Wolves duubelmeeskonnaga, kes hoidmas tabelis viimast kohta ja punktiarve täitsa avamata.