FC Helios: Vaino(vv), Raudsepp, Veski, Armi, Sulg, Abiramm, Salmar, Käpp, Kusnets, Stepanov, Raudsepp
treener: Urmo Viickberg

FC Lootos: 1-Loeg, 26-Külv(76`. 6-Simpura), 9-Mäeots(67`.Mäeots), 30-Roodes(K), 15-Tühis, 3-Tuul(54`.26-Külv), 35-Vigel(77`.5-Käo), 13-Jerotski, 11-Hirmo(54`. 18-Viese), 14-Rinne, 7-Samulin
varus: 5-Silver Käo, 6-Joonas Martin Simpura, 18-Janno Viese, 26-Sten Marten Külv
Treener: Kukli

U16 võistkonna teine kohtumine viis poisid Tartusse, kus mängiti FC Helios Tartu poistega. Avapoolaeg kulges võrdsete heitluses ja vaheajale siirdusid võistkonnad kodumeeskonna 1:0 eduseisus.Värava autor Ramsi Käpp. Teisel poolajal hakkas kodumeeskond rohkem domineerima ja 51.minutil lõi Gennet Raudsepp teise värava. Lootos tegi kaks vahetust. Lahkusid Karl Kristofer Hirmo ja Hendrik Tuul, kelle asemele tulid Jaano Viese ja Sten Marten Külv. 67`.minutil järjekordne vahetus. Markus Mäeotsa asendas Joonas Martin Simpura. Vastased lõid seejärel kaks kiiret väravat. 77.minutil Lootoselt neljas vahetus Virmo Vigel välja, Silver Käo sisse. Kohtumise üleminutitel lõi kodumeeskond veel kaks võravat, võites kohtumise suurelt 6:0.

Nädala pärast, pühapäeval kell 10:30, mängitakse Lootospargis FC Helios Võruga.