Kuni 30.maini on veel soovijatele avatud võimalus  registreerida Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagrisse, mis toimub 14-18.juunini Põlvas, Lootospargis.

Suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori spordi ja jalgpalli juurde, tugevdades samal ajal ka laste tervist ning arendada nende kehalisi ja vaimseid võimeid. Võit ja võidu saavutamine tähtsust ei oma. Kõikides laagrites on juhendajateks EJL-i poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, kelle eesmärgiks on tagada kvaliteetse treeningu ühildamine laste mängulõbuga.

Laagritesse on oodatud osalema 2010.-2014. aastal sündinud poisid ja tüdrukud. Eelnev jalgpalli mängimise kogemus ei ole laagris osalemiseks vajalik. Osavõtutasu on 90 eurot ning hinna sisse kuuluvad lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega särk, lühikesed püksid ja kedrad firmalt Nike, joogipudel, puuviljad, soe lõunasöök (v.a viimasel päeval).

Laagrite toimumine ja osalejate arv sõltub kehtivatest piirangutest. Juunis toimuvates laagrites on maksimaalne osalejate arv 30. 

Rohkem infot toimumise tingimuste, laagrikohtade ja registreerimise kohta leiab jalgpalliliidu kodulehelt.

Suvelaagrite partnerid on Rimi, Nike, Sportland, Corny, Balbiino, FIFAA, Taisto Bussid, ABC Motors ja Amps.

Lisa kommentaar