Hoiatused: 23`.Grete Tiivel,  87`. Gerli israel (mõlemad JK Tulevik/S.-Jaani ÜN)

Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 11-Anette Laureen Linnuste(81`.16-Birgit Rammo), 20-Kristin Kukli, 21-Kati-Karoli Silla(46`.4-Helene Lumi), 23-Indra Liz Nemvalts(73`.12-Ketylin Metsmaa), 31-Katrin Piirimaa, varus: 4-Helene Lumi, 12-Ketylin Metsmaa, 16-Birgit Rammo.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

ÜN: 1-Reti Talts, 5-Grete Tiivel(81`.30-Mia Maks), 8-Anett Joandi, 11-Samanta Uueda, 12-Teisi Toomsalu, 13-Anna-Liisa Joandi(46`.28-Raneli Sonk), 15-Maria Soll, 16-Maive Jürmann(k), 26-Mari-Liis Rikkinen, 31-Katarina Põldur(67`.14-Margret Talimaa), 37-Gerli Israel,
varus: 30-Mia Maks, 14-Margret Talimaa, 21-Katriin Kabanov, 28-Raneli Sonk.
Treener: Sergei Vassiljev, füsioterapeut: Roger Teor.

Laupäeval, 17. oktoobril võttis naiskond Meistriliiga 18. vooru kohtumises vastu JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonna. Viimati kohtusid võistkonnad omavahel septembri lõpus Viljandis ja siis väljusid kohtumisest 4:2 võiduga allegrod. Et mõlemad naiskonnad on kindlustanud püsimajäämise Meistriliigasse ka järgmiseks hooajaks, siis oli ainsa väljakutsena oodata heitlust viienda koha peale. Tõsist heitlust aga ei tulnudki. Allegrod võitsid avapoolaja 4:0 ja kogu kohtumise suurelt 7:1. Kärt Hüdsi lõi neli, Kristin Kukli kaks ja Ita Lillo ühe värava. Vastaste auvärava eest hoolitses Teisi Toomsalu.

Kärt Hüdsi lõi ühendnaiskonna võrku 4 palli

Mängu algus
Ühendnaiskond “lõi üle” Tartu Tammeka “rekordi” ning oli Lootospargis kohal juba tund ja 40 minutit enne kohtumise algust, mis oli muljetavaldav. Lootospark on ilus koht ja seal toimub alati miskit põnevat, seega tasub kohal olla aegsalt. Lootos alustas ründamist Lepatriinu väravasse ja kohtumine algas vastaste survega. Israel & co olid agressiivsed ning Karina Piirimaa pidi püüdma mitu palli. Veerandtunni möödudes avanesid esimesed võimalused võõrustajatele. Kärt Hüdsi pääses läbi, kuid pealelöömise asemel otsustas sööta Indra-Liz Nemvaltsile, kes ilmselgelt seda ei oodanud ja löök läks üle. Kaks minutit hiljem sai kapten Ave-Lii Laas proovida pealelööki, aga jälle mööda. Kaks nurgalööki järjest Lootosele, ei miskit. Tablool tiksus 23. minutit kui trahvikasti murdnud Ave-Lii Laas lükati täiesti mõttetult pikali ja kohtunik Elar Tarkusel ei jäänud üle muud kui näidata penaltipunktile. Lisaks kollane kaart Grete Tiivelile. Kapteni otsusel läks penaltit lööma Kristin Kukli , kelle viimased penaltid on olnud resultatiivsed. Oli seegi kord 1:0.
Väravasadu
Lootos jätkas hea hooga ja jägneva kümne minutiga käis pall veel kolm korda vastaste võrgus.  27.minutil lõi oma esimese värava Kärt Hüdsi. 33.minutil andis Kärt juveliiri täpsusega söödu üle kaitseliini ja Ita Lillo lükkas selle võrku seisuks 3:0. Veel viis minutit hiljem lõi Hüdsi 4:0. 39.minutil tabas Toomsalu löök posti, aga suluseisust. 40.minutil “varastas” vastastelt palli kapten Laas ja läks üks-ühele, aga löök oli taas ebatäpne. Minut enne poolaja lõppu teenis Lootos Hüdsi maha niitmise eest karistuslöögi 25 meetrilt, aga Nemvaltsi löök läks üle. Poolaeg 4:0.
Teine pooaleg
Mõlemad võistkonnad olid teinud ühe vahetuse. Lootosel Silla välja, Lumi sisse. Vastastel Joandi välja, Sonk sisse. Ja taas olid poolaja alguses ohtlikud paar vastaste rünnakut, kuni 55.minutil tegi kogu eeltöö Hüdsi, söötes Kristin Kuklile, kes lõi 5:0. Kaks nurgalööki järjest Lootosele, ei miskit. 67.minutil vahetus vastastelt:  Põldur välja, Talimaa sisse. 68.minutil Kärt Hüdsilt kolmas värav 6:0. 73.minutil vahetus Lootoselt :Nemvalts välja, Metsmaa sisse. 74.nurgalöök Lootosele, mis lõppes kontrarünnaku ja Israeli sööduga värava alla, kust Teisi Toomsalu lõi auvärava 6:1. Kolm järgmist minutit oli kapten Laasil kaks võimalust, mõlemad langesid väravavahi saagiks. Nurgalöök takkapihta. 80.minutil sai Hüdsi äärelt hea söödu ja lõi posti põrkest 7:1. See oli viimaseks “piisaks karikasse” vastastele ja toimus suuremat sorti vangerdus. Tiivel välja, Maks sisse ja väravasse, väravast Talts platsile. 88.minutil kollane kaart Israelile ja oligi kõik. Minut lisaaega ja kolm punkti liigatabelisse sai Lootos juurde, ühtlasi on nüüd lõplikult paigas ka kohad 5-8.
5. FC Lootos
6. JK Tulevik/Suure-Jaani Utd ühendnaiskond
7. JK Tammeka
8. Nõmme Kalju FC

Naiskonna järgmiseks vastaseks Meistriliigas on Tartu Tammeka, kellega kohtutakse oktoobrikuu viimasel päeval kell 16 Sepa jalgpallikeskuses. Enne seda on aga tarvis mängida karikasarjas Tallinnas sealse FC Flora duubliga. Mäng toimub 28.oktoobril.