4:0 56`.Merlin Niinemägi
5:0 66`.Johanna Treier (pen.)

Lootose Vutid: Annika Aust, Riina Rinne(vv), Karolin Krikunov, Janeli Laasik, Lisethe Lanno, Keit Musting, Merlin Niinemägi, Maris Oja, Liis Tarv, Johanna Treier, Laura Unt, Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

SK Barca: K.Tihhomirov(vv), A.Kõlu, K.Pallon, E.Raide, A.Külter, T.Tiimann, K.Arrak, Päkko, L.Pallon, E.Täär, M.Pallon, S.Raide, J.Kärmas(k) Treener: Andres Bõkarev.

Rahvaliiga naiskond mängis seitsmenda vooru mängu. Vastaseks taas Puhja SK Barca võistkonna naised. Eelmises voorus olid vutid kodus olnud puhjakatest üle viie väravaga, täna saavutati täpselt samasugune tulemus ka võõrsil.

Mänguskoori avas kapten Annika Aust, kes lükkas võrku Johanna Treieri poolt 19.minutil värava ette antud söödu. Kohe teise poolaja alguses suurendas Laura Unt kauglöögist edunumbrid 2:0 peale ja minut hiljem lükkas Johanna võrku väravavahist tagasipõrganud palli. Vutid nautisid mängu ja veerand tundi enne kohtumise lõppu sai oma haooaja teise tabamuse kirja Merlin Niinemägi. Punkti mängule pani  Johanna Treier, realiseerides kohtuniku poolt käega mängu eest määratud penalti. Liigatabelis jätkavad Vutid liidrina. Mängida on jäänud veel kolm kohtumist, neist kaks kodus (Helios, Welco) ja üks võõrsil (Jõgeva).