14.juuni kell 19:30, Tamme staadioni kunstmuru. Naiste rahvaliiga 2.voor.

Kohtunik: Hans Christian Maasikmäe (Tartu)

1:2 39`.Annika Aust
2:2 70`.Stelle-Lotta Aria

JK Welco: Dõrda (vv), Nelis, Tammur, Liiv, Ladva, Põldaru, Tamvere, Veske, Vahimets, Tõnisson(k), Laht, Luik, Pettai, Aria, Uuspalu, Hausenberg. Treener Edgar Leht.

Lootose Vutid:  1-Riina Rinne, 7-Keit Musting, 18-Karolin Krikunov, 12-Maris Oja, 8-Kristi Johanson, 11-Janeli Patrail, 6-Annika Aust (k), 21-Janne Lindepuu, 4-Margret Help. Treener: Indrek Käo

Klubi Rahvaliiga naiskond pidas pühapäeva õhul haarava heitluse möödunud aastase finalisti, Tartu JK Welco naiskonna vastu. Taaralinnas ei oldud seni veel Welcolt suudetud punkte röövida, täna see õnnestus. Avapoolaja keskel viis kapten Annika Aust Vutid juhtima, sööduandjaks oli pika audiviske teinud Karolin Krikunov. Poolaja viimasel minutil viigistas koduvõistkonna poolt seisu Lootose kasvandik Sixtina Ladva. Teisel poolajal õnnestus Annikal-Karolinil taaskord sama kombinatsioon ja Vutid asusid teistkordselt kohtumist juhtima. Ja taaskord lõid vastased värava viimasel minutil kui kauglöögist viigistas mänguseisu Ingrid Tamvere. Liigatabelisse said Vutid kirja teise punkti ja jätkavad tabeli 4-5 rea jagamist Puhja Barcaga.

Järgmine kohtumine on 28.juunil kell 19:30 kui Lootosapargis tuleb vastu võtta Valga FC Warrior.