Teist hooaega naiste Rahvaliigas osalev klubi võistkond Lootose Vutid lõpetas hooaja igati tubli, neljanda kohaga. Alagrupist teisena pooldfinaali pääsenud harrastajad pidid loosiõnne tõttu mõlema kohamängu jaoks pealinna sõitma ning nagu poolfinaalis, tuli eile ka mängus kolmandale- neljandale kohale tunnistada vastaste nappi 1:0 paremust. Mäng ERR/Levadia vastu toimus olude sunnil nädala sees, Maarjamäe staadionil ja see pani pitseri ka Vuttide koosseisule. Põhiväravavaht Maarja Punak viibis lähetuses välismaal, töökohustuste tõttu ei saanud mängule tulla veel 4-5 mängijat. Kohtumise algus oli üsna võrdne ja vastastel õnnestus mängu ainus tabamus sepistada poolaja teise kolmandiku alguses, kui nende kauglöök posti kõrvalt tee väravasse leidis. Poolaja lõpu eel sai tõiselt vigastada Laura Unt, mis jättis niigi ainult kahe vahetusega mänginud Vuttidele vaid ühe vahetuse. Teisel poolajal oldi mitmel puhul lähedal viigistamisele, kuid vastased suutsid seisu hoida ning kohtumise võidukalt lõpetada.

Hooaeg on nüüdseks lõppenud ja peagi ootavamas ees saaliturniirid. Tänud kõikidele kaasaelajatele ja pöidlahoidjatele !

26.september kell 18:45, Maarjamäe kunstmurustaadion

FC ERR/Levadia – Lootose Vutid

1 : 0 (1:0)

Naiskond mängis koosseisus: Maris Oja (vv), Keit Musting, Laura Unt, Tuuli Kotov, Janeli Patrail, Janne Lindepuu, Liis Tarv, Rita Rebane, Grete Kolbakov, Annika Aust(k). Treener Indrek Käo