14.juuni kell 20:30, Sepa jalgpallikeskus  Naiste rahvaliiga III alagrupp, 1.voor

0:3 39`.Johanna Treier

Vutid koooseis: Riina Rinne (vv), Annika Aust(k), Janeli Patrail, Johanna Treier, Karoli Villako, Karolin Krikunov, Keit Musting, Kristi Johanson, Laura Noormets, Laura Unt, Maris Oja, Merlin Niinemägi. Treener Indrek Käo

Klubi rahvaliiga naiskond mängis hooaja esimese mängu Tartus, kui Sepa jalgpallikeskuse väljakul alistati 3:0 JK Tammeka. Kapten Annika Austi 15.minutil värava raamidesse suunatud söödust suutis Merlin Niinemägi tõhusal toel mööda joosta ka Tammeka väravavaht ja mänuskoor oligi avatud. Kümme minutit hiljem sooritas teada tuntud pika audi Karolin Krikunov, kelle söödu lõi 2:0 väravaks Johanna Treier. Teisel poolajal oli Vuttidel ridamisi häid võimalusi skoori kasvatamiseks, aga ainsaks tabamuseks jäi 37. minutil Annika Austi söödust Johanna Treieri poolt löödud tabamus.

Järgmine mäng on 29.juunil Tartus JK Welco vastu.