FC LOOTOS/SK BARCA – KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE

Kohtunik: Siim Suurmets, abikohtunikud: Jako Arula, Ahti Lepp

FC Lootos/SK Barca: 8-Meribel Toim(vv), 2-Mae Lillo(k), 7-Elis Vozijan, 17-Luiisa Marleen Lepp, 21-Laura Pallon, 22-Angelika Kõlu(51`.18-Natali Antonov), 28-Saara-Lee Raide, 29-Keitlin Kärmas, 31-Lii Neeme(54`.11-Anete Vozijan), 34-Kristel Tihhomirov(87`.5-Katariina Laas), 94-Getter-Liis Kukk,
varus: 5-Katariina Laas, 18-Natali Antonov, 11-Anete Vozijan
Treener: Andres Bõkarev, abitreener: Ave-Lii Laas

K-Järve JK Järve: 1-Evlentieva(vv),  4-Rannamäe(k), 5-Nagaeva, 7-Verbin, 8-Varlašina, 12-Kuzmenko, 13-Bondar, 27-Apet, 44-Lüde(81`.16-Serova), 45-Dikker, 66-Sajevitš varus:  6-Kušnir, 16-Serova, 35-Kuzmenko
Peatreener: Andrei Migalenja, treener: Radina-Diana Neifert, esindaja: Mihhail Siniväli.

U17 eliitliigas palliv tüdrukute võistkond lõpetas hooaja kodumänguga Lootospargis. Vastaseks oli tabeli punane latern Kohtla-Järve JK Järve, keda Lootospargis võideti 7:0 ja vastaste koduväljakul Ahtmes 3:1. Täna viis Kristel Tihhomirov ühendvõistkonna juba 7.minutil kohtumist juhtima. Järgmist väravat tuli oodata peaaegu poolaja lõpuni. Siis maandus Laura Palloni kauglöök JK Järve väravas. Teisel poolajal lõi ainsa värava Mae Lillo ja seda kuus minutit enne kohtumise lõppu.