väravad:   30`.Lapkin, 54`,65`,67`.Käänik – 15`,26`.Tuul, 35`.Kikas, 69`.Kösler

Pärnu JK : Kirsel(vv), Pendin, Jõerand, Männik, Berggrünfeld, Konts, Käänik, Sõrmus, Lehes, Välimets, Kissand, Lapp, Mändmets, Lapkin, Toomast.
peatreener: Indrek Joost

FC Lootos: 1 – Kristofer Mandel(vv), 35-Virmo Vigel(k), 16-Tim Hõbemägi, 26-Kris Marten Külv, 18-Karl Kintsiraud, 23-Kevin Vint, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar Tühis, 4-Adelhein Kikas, 3-Hendrik Tuul, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 51-Markus Miroljubov, 20- Valdur Veeroja, 17-Karel Mattias Kösler, 25-Hans Kristian Pastak, 30-Evert Roodes.
peatreener: Avo Jakovits

Hooaja kolmandas mängus kohtus võistkond lähima jälitaja Pärnu JK poistega. Lootosel on jätkuvalt vigastuse tõttu eemal kapten K.Roodes,  R.Kiidron, K-J.Klaus. Mängust jäid erineval põhjusel eemale ka R.Järvelaht, A.Rashad ja M.Mäeots. Mäng suvepealinnas algas noortele hästi. Adelhein Kikase kaks suurepärast söötu realiseeris võistkonna esiründaja Hendrik Tuul, viies Lootose 2:0 juhtima ja kasvatades isikliku väravaarve 8 peale. Pooltunni möödudes vähendasid vastased küll vahet, aga sisuliselt poolajavilega lõi Kikas kolmanda värava pärnakate võrku, söödu andjaks sedakorda Tuul.

Teisel poolajal tegi treener Avo Jakovits ridamisi vahetusi, andes mänguaega kõikidele kaasas olnud poistele. Ligi paarkümmend minutit oli võrdset mängu, seejärel tulid sisse eksimused ja pärnakate kiire ründaja lõi  kübaratriki. Juba paistis et võit jäetakse suvepealinna,  vastupidisel arvamusel oli Karel Mattias Kösler, kes minut enne kohtumise lõppu realiseeris Tuulelt saadud söödu, kindlustades tabelisse viigipunkti.